Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aplás

    "Odešelste nečekaně a svámi a velká část historie amerického Haliwoodu.Přeji vám klidný odpočinek.Nechť je Vám Vaše smrt milosrdenstvím pro Vás."
    • Re: Aplás

      Neříkají ti náhodou alfabeta? (Nebo analfabet?)
  • Falk

    Peter Falk mel zidovske rodice, z "východu", proto nemohl pracovat pro CIA, jak si puvodne pral
  • evelina

    klid v nebíčku

    Dnes jsem se těšila na opakování dašího příběhu Colomba na Primě. Teď ho budu sledovat s vědomím, že náš obdivuhodný Peter na nás shlíží již z nebíčka. Přeji jeho duši klid. Ke konci života si ho příliš neužil.
  • dan4815

    jo, promiňte ještě jsem si vzpomněl....

    Ta lepší generace pomalu odchází. Kdybych byl věřící, řekl bych: ''Snad se v hereckém nebi zase budete mít dobře!'' Poslední roky to měl těžké. Nenahraditelná legenda, a jeho skvělý výraz ve tváři, bude oslňovat lidi ještě hodně dlouho. Škoda, že neuslyšíme slavnou větu: Jo, a ještě jsem si vzpomněl...
  • Odpočívej v pokoji...

    Odpočívejte v pokoji a ať je vám zem lehká inspektore. Sbohem.
    A ještě jednu věc: Budete tady chybět...
  • smrt

    Osobnosti.cz málo kdy ukazují data umrtí a narození správně. Peter falk zemřel v roce 2008 na plícní embolii. *9* *9*
    • Re: smrt

      Tohle kdyby se Petr dozvěděl co tady o něm píšete tak myslím, že by z toho dostal infarkt... Peter Falk žije, á má 82 let. Ještě neumřel ;-) *5*
      • Re: Re: smrt

        Peter zemřel dnes .....
  • Email na Falka

    Můžu poskytnout e-mail na Petera Falka: pfalk.cnn@gmail.com
    • Re: Email na Falka

      To ses tak naivní idiot, ze si myslis, ze si dopisujes s Peterem Falkem? To te teda lituju...
  • brad-pitt

    brad pitt

    no colombo je vybornej clovek a jeho serial je nejlepsi na svete porad nato koukam

    hele neni tu nekdo kdo ma kontakty i na jine lidi jako je treba aniston a jiny ?

    budu rad kdyz mi do vzkazu nekdo napise real kontakty
  • Columbo

    Já Petera Falka znám osobně, protože si s ním píšu přes e-mail, a ty bláboly co psal bulvár že má Alzhaimera atd nejsou vůbec pravda, nevím, kde k tomu došly. To je tak se vším. Je pravda že mněl na konci roku 2009 automobilovou nehodu, kterou ovšem nezavinil on a že si lehce poranil hlavu, kterou mu ošetřily v nemocnici... Nic víc se ovšem nestalo, kromě toho, že ho bulvár pronásledoval na ulici a fotil, a on jim utíkal.
    Holt bulvár umí zneužít kde co... *3*
    • Re: Columbo

      No to je trošku moc né? *1* tak Petra pozdravuj. *1* *1*
  • Štramplík

    seriál Colombo přímo zbožňuji,sleduji všechny jeho příběhy,Peter Falk mi připadá velmi milý člověk,který má srdce na dlani a velký sympaťák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit