Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Pán spevák a umelec bol Petr Hapka 

  • Tak už se dodíval,dodíval a usnul navěky
  • Miluji ho i když tu není, miluji jeho hudbu, pro mě je jeden z největších, byl vždy svůj a já se vždycky budu plakat či se smát u jeho písniček, jsou neopakovatelné. S panem Horáčkem byli geniální dvojice. Klaním se a vzdávám hold. Iva *14*
  • neustále mi ho pripomína pesnička s Kiršnerovou - Bude mi lehká zem.
    Tu som mu urobil živú spomienku.
    http://www.zivaspomienka.sk/zivotopis-petr-hapka-1944-2014#memories
  • Geniální skladatel, úžasná hudba, nádherné chytré texty, charismatičtí a inteligentní interpreti. Ať je ti lehká zem, Petře. RIP
    *14*
  • Upřímnou soustrast k úmrtí pana umělce Petra Hapky.
  • www.mapacelebrit.cz/petr-hapka
  • Dobrý den , létám akrobacii na hudbu a velice se mi líbí Vaše skladba motyv pany . Proto Vás chci požádat, o souhlas použít tuto melodii.Děkuji za odpověď. Ivo Caha
  • Muzika stále výborná poslouchatelná. Na posledním CD na obalu sedíte jako dítě za klavírem. Mám originál oleje od Josefa Hapky, kde sedí za klavírem mladý Petr Hapka. Když budete mít chuť na sklenku dobrého moravského vína a vidět obrazy od Josefa Hapky, bude mi ctí Vás ve Zlíně uvítat.

    Luboš Matulík
    Zlín
  • Vážený pane,
    opravdu jste složil hudbu k filmu Akce Bororo? Je-li tomu tak, jste
    naprostý genius. Sami bozi vesmíru Vás vedli. Bezpochyby jste toho složil mnoho, ale toto je jediná skladba tohoto světa pro příští tisíciletí. Škoda, že byla věnována jinak celkem průměrnému filmu, který dle mého názoru obsahuje řadu nelogičností, aby mohl být nazýván sci-fi. Je zajímavé, jak u lidí vyhrávají celkem průměrné melodie, ale
    něco tak strhujícího, jako je melodie v tomto filmu, zůstává stranou.
    Už jen za tuto melodii si zasloužíte nesmrtelnost.
    Karel Havlíček
    • Ano,složil.Moc ale nevěděl o co v tom filmu jde..myslel,že je to něco -o indiánech a prášcích-!Především se mu hrozně líbila Božidara Turzonová,z té byl zcela zámen..a tak psal tu hudbu pod tímto dojmem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit