Přejít na výpis diskuzí

Petr Hubáček

OSOBNOST 19.5.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vstup do Fanklubu Peti Hubáčka

    Ahoj chceš vstoupit do oficiálního Fanklubu Petra Hubáčka? Pokuď ano klikni na odkaz a zaregistruj se http://fanklub-petrhubacek.webnode. cz/news/formular-pro-vstup-do-fankl ubu/
  • Re:Caesar

    A PROČ BY JAKO HOLKA NEMOHLA ROZUMĚT HOKEJI TY CO TO JE ZA.... Taky jsem nehrála hokej ,ale ty jsi ho hrál,že říkáš,že tomu ta holka vůbec nerozumí..ty tomu hovno rozumíš tak se vrat k vláčkům autíčkám..a hokej nech ležet....ty hokejisto..kolikrát ženské rozumí sportu líp jak chlapi.. ty vole... *8* *8* *16* *3* *5*
  • copak copak

    Fanynko copak, nejak to tady zanedbavas. Maminka ti zatrhla internet ??? *15* *15* *15* *15* *15*
  • Co toje za .........

    Bože hola prober se. Vrať se k panenkam a nesr se do hokeje, kdyz tomu vubec nerozumis. *1* *1* *1*
  • fanynka1010

    Péťovy třicátiny :)

    Péťa má narozeniny, my máme přání jediný- štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví *3*
  • fanynka1010

    ach ne!

    Péťo co to děláš?Tohle může říkat jen blázen.když působíš ve Vítkovicích a básníš o Kometě no tak to je něco.moc jsi mě zklamal.Když kvůli smlouvy jsi ve Vítkovicích to je ubohost!To co povídáš může prostě říkat jen primitiv.já si to o tobě nemyslím,ale tohle si trochu přepískl!!!! *9*
    • Re: ach ne!

      Huso, Brno je Petrovo rodny mesto a Kometa klub, ve kterem zacinal, takze to pro nej bude vzdy vic, nez nejaky podelany Vitkovice !!!!!! *16* *13*
      • kriki84

        Re: Re: ach ne!

        Nezlob se na mě ale Peta začínal z hokejem sice v Brně ale podělané Brno ho nic nenaučilo to co umí s naučil ve Vítkovicích to si uvědom tak se nedivím že se to fanynce moc nelíbí co řekl!!!! *3* *5*
    • Re: ach ne!

      tžy lampo, víš vůbec odkud Petr je? *7*
      • Re: Re: ach ne!

        Nejsem debil..to ty! je z brna a vím o něm hodně..až moc si myslím *1*
        • Re: Re: Re: ach ne!

          Jo, a proč tady na něj sháníš kontakt? Kdybys ho tak moc znala, asi by ti ho dal sám, ne? Ach, ty puberťačky.. *15*
          • Re: Re: Re: Re: ach ne!

            Ach ti senioři.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ach ne!

              Teda zatím jen jedno adélku *1*
  • fanynka1010

    Peťka

    Je to neej hokejista moocinky ho zbožňuju hraje skvěle a ještě k tomu je hezký to je kombinace krásná co?Petr je prostě neej! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosba

    Kdo by pro mě sehnal prosím kontakt na Petra Hubáčka byla bych mu vděčná ahojte všichni Lenka. *4*
    • Re: Prosba

      swlečno, já myslím, že jsi trochu mimo.. haha.. kolik ti je? 15? *9*
      • Re: Re: Prosba

        je mi 15 tos trefil a kontak mi dal sám.. *1*
        • Re: Re: Re: Prosba

          No nééé, faaaakt? Tak to čumím.. máš mokrý sny, od tý doby, co?.. Frajerko, spadni na zem, ten by o tebe ani kolo neopřel *5*
          • fanynka1010

            Re: Re: Re: Re: Prosba

            Ale já o něšj ani nemám zájem je ženatý a má děti,a le strašně pohodově se s ním povídá
  • Pro autorku M

    Nejsi ty nahodou z ostravy?? *7* *9* ostuuuuda *15* asi vyhledavas na stodolni hokejisty,coooo? *5* *3* kdyz to tak vis, no jo no ostravska mentalita se nezapre *15* *5* *15* *15*
    • hcv

      Buzerante at t e nechytnu!!!! jak vidim podle tvych slov jsi z prahy...tak se radsi neukazuj u nas v OV ze spartou ty spino!!! *16* *16* *16* *16*
      • Re: hcv

        Bozinku, tak prece jen, z Prahy urcite ne, pekne z Brna z rodneho mesta Peti a na co tady si hrajete...bez komentare.... *15*
    • Re: Pro autorku Pata

      Náhodou z Ostravy nejsem a na Stodolní jsem nikdy nebyla... ne každý má zapotřebí lovit hokejisty a kór když jsou ženatí a mají děti... *13*
      • Re: Re: Pro autorku M

        Tak proc si procirecis?????? *16*
        • Re: Re: Re: Pro autorku Pata

          Zkus si dat do vyhledavace slovo PROTIRECIT, poradne zjisti jeho vyznam a pak ho zacni pouzivat...
          • Re: Re: Re: Re: Pro autorku Pata

            Ty si slecinko precti co si tady psala a pak zjistis co je to protirecit! Proc pises jak je spolecensky a pak najednou bla bla bla a ze je zenaty a tak....se prober frajerko *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro autorku Pata

              A myslim ze je nas tu vic co by si reklo ze protirecis kdyz reagujeme na to ze by si to tak cerne nevidela ze je spolecensky! At je ale pochybuju ze ho znas osobne kdyz tady placas jedine ze by si byla jeho manzelka!!! Ale to urcite nejsi *1*
  • ...

    Já bych to tak černě neviděla holky, peťa je dost společenský :) *3*
    • Re: ...

      Co by si tak cerne nevidela??? *9* *5* jo to je ma rad fotbal, sporty, a spolecenskej at je, to je snad kazdej, nemyslis????? a je to jen muzskej, tak jestli kouka na zensky, normalka, hlavne ty holky trapny, co se natrasaj pred hokejkama *15* *13* *3* ze slecno?? *9* *13* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit