Přejít na výpis diskuzí

Petr Jarchovský

OSOBNOST 19.8.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    již podruhé sleduji film U mě dobrý. Protože jméno "Mrklas" není až moc obvyklé, moc by mě zajímalo, co Vás inspirovalo jej použít ve filmu pro Bolka Polívku.
    Budu potěšen, když mi odpovíte.
    S pozdravem
    Ivan Mrklas
  • Pane Jarchovský,
    po zhlédnutí filmu Nevinnost jsem z kina odcházel s hlubokou poklonou za obdiv jak jste se ponořil ve scénáři až ke dnu lidské duše ,kterou si neuvědomují ani zkušení psychologové....úcta a obdiv..Petr

    pierrepan@seznam.cz
  • Medvídek - p. Jarchovskému a Hřebejkovi

    Dobrý den,

    konečně jsem našel odvahu i čas shlédnout tento snímek. Je chvílemi velmi doprým opisem běžných i mých událostí. Uchošťory máme taky...:)

    Myslím, že se Vám podařilo udělat sondu do velmi bolestivých míst, ale najít pro ně východisko. Tento film asi mladší lidi (před svatbou a dětmi) těžko do hloubky pochopí, ale může jim být dobrý vodídke kudy ne/jít.

    Vynechám-li pár záběrů, aby se film prodával (jako např. tancování tří kamarádů...), musím napsat, že se mi moc líbil.

    Díky.
  • Kontakt

    Chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo kontaktní email na pana Jarchovského. Pokud ano, poslali byste mi ho, prosím, na můj email: etula@volny.cz ? předem za jakoukoliv pomoc děkuji
  • scenárista

    Jarchovský není scénárista, nýbrž scenárista... *5*
    • Re: scenárista

      neurážej tatínka *10* *16* *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit