Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno Nejlepší slavný zpěváku Petre *3*
  • Zdravím Peťo já mám dneska 29 :) takže i když narozky slavíme každý rok spolu vše nej :).
    Taddy (Metrobus CZ)
  • Ahoj Petře jseš nej jsem tvoje velká fanynka a chtěla jsem se tě zeptat kde se nejčastěji procházíš je mi deset let a soutěžila jsem relaxseslzou a vyhrála jsem kšiltovku, náramek atd.Jdu na váš koncert 28.února 2018. Už mám aji plakát a byla bych ráda kdybys odepsal a s Natálkou vám to přeji .Ale jsem smutná že se s tebou nikdy neuvidím moc bych tě chtěla vidět.
  • Ahoj hoggy. Na koncertu holomrâz tour 2018 vám celé skupině slza dám jeden dárek
    • Neříkejte mi hoggy on to nemá rád máte mu říkat Petře
  • jestli mne ctes tak bidlimna visluni paninodvorska mohli by jsme zkusit si zahrat natacet i treba videia jo peto jsem josef balog jo si nej nej dal bych ti klidne 100like na you tube ale musim se prihlasit takze nevim je mi 8 let sem 3c va beli na visluni
    • Co kdyby ses naučil nejdřív pořádně psát česky, než sem začneš psát nesmysly?!!
  • ahoj hoggy ses fajn zpevak i youtuber proste nej skupina super nej je celibat a leto lasky proste bych te vimnenil misto gotta stejnak nezije
    • Ahoj hoggy:-)
  • Peťo, jsi nejlepší youtuber a Slza je nejlrpší skupina!! Jen tak dál!!!
  • Hoggy můžu ti dat na koncertu dárek jsi super
  • Hoggy já sem tvůj fanoušek chtěl bych vědět tvoje telefonu cislo
  • dadulasek2006
    Včera jsem byl na koncertě slzy. A musím uznat že Petr umí zpívat i naživo. Prostě to byl správný koncert. A pokud si tohle čte Petr tak děkuju že jste se mi s Lukášem podepsali na ruku a taky se se mnou vyfotili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit