Přejít na výpis diskuzí

Petr Martinák

OSOBNOST 3.1.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vaclav.machytka
    Ahoj,vaření bylo dobré,hlavně houby,je vášnivý houbař,to mě zajímá.Jsem houbařka,lékařka,tenhle člověk mě zajímá,zdravím ,Dana.
  • Zdravím prosím nemáte nekdo kontakt E-mail na Petra martináka??Imituju uz od 14 let a nyni uz mi je 20 a vše jsem se to naucil z videi.Díky
  • madlova

    12.6. - Trmice :-)

    Ahojky, tak v sobotu to bylo super, Péťa mě dobře pobavil, povídali jsme si spolu o všem možném, ochutnávali jsme dobrůtky na grilu a taky jsme se společně fotili, brzo dodám =) tak zatim papa, doufám, že si někdo mého vzkazu všimne, když to tady skoro nežije :-( moc mě to mrzí, ráda bych to rozjela ve velkém, Péťa je můj veliký kamarád, mám ho ráááda ♥
  • madlova

    autor profilu a fanklubu Petra :-)

    Ahojky, tak připravuji já s společně s Pétou jeho fanklub, ale nevim za jak dlouho to bude, Péta se mi už dlouho neozval, kdyztak vas budu infomovat, kdyby se to pohlo, zatim pa :-) Martinka *1*
  • madlova

    Grilmanie 2009

    Ahojik lidi ... jsem rada, ze je nas uz dvacet *4* zitra bude u nas v Usti Grilmanie 2009 uz se tu na Petu moc tesime *14*
  • madlova

    Please poraďte!!!

    Ahoj lidičky, potřebovala bych trochu helpnout: 6. června bude v Ústí nad Labem Grilmánie 2009 a já bych potřebovala poradit, čím mám Petra rozveselit a také ho přimět k tomu, aby tu s námi komunikoval a nezlobil se na to, že si tu zveřejnil email a ted mu všichni píší ... když budete mít nějaký nápad, tak se mi ozvěte na můj profil do vzkazů, díky moc, Martina Perková, 16 let (madlova)
  • madlova

    Moc děkuji všem :o)

    Moc děkuji všem, co se zatim přihlásili do tohoto fanklubu, už je nás tu 12, vzpomínám na doby, kdy nás tu byli 3, takže to je docela velký pokrok :-) Petr je fakt moc super, mám ho moc ráda a tím víc, když jsem mu napsala email a on mi včera odepsal, děkuji mu touto cestou ještě jednou :-) Dokonce se také podíval na můj blog a sem na tento fanklub, ale to jistě víte, když je tu od něj vzkaz *3* Mějte se hezky a užívejte si víkendy bez školy :o) papa Martina Perková *4*
  • kiki.haribo

    Ahoooj! :-)

    Ahoj, jsem 10. člen tohoto fanklubu *4* Petr je super bavič a mám ho moc ráda, zvlášť, když se známe osobně *4* Miluju ty jeho srandičky *14* jejlepší je stejně Srstka *15*
    • madlova

      Re: Ahoooj! :-)

      bonbonku máš pravdu :-) a my víme své viď ??? *3*
    • madlova

      Re: Ahoooj! :-)

      *3* *4* *3*
  • ahojte všíchni moji kamarádi

    Ahoj všem a hlavně Janičce(snad se nepletu), která udělala a odstartovala můj fanklub!
    Mám z toho velkou radost, že to co dělám někoho baví a že má "práce" činí lidem potěšení. Samozřejmě né všem, ale to je pochopitelné. Kdybyste chtěli koukat na moje nová videa, tak můžete mrknout na www.boomtv.cz. Mám tam dva pořady. Docela prča. Nechávám zde i emailovou adresu, tak kdo chce může napsat. Třeba i Miloslav :-)
    Mějte hezké dny a hodně štěstí a lásky vám všem. Čau Váš Petr Martinák *3*
    • Re: ahojte všíchni moji kamarádi

      Jak je ŽULOVÁKU?? *4* *4* *4*
    • madlova

      Re: ahojte všíchni moji kamarádi

      Dobrý den, děkuji moc, i mne to těší, že jste sem napsal pár řádků,ale musím Vás upozornit, že se nejmenuji Janička, ale Martina Perková, založila jsem tento fanklub pod mamky emailem, protože jsem ještě neměla svůj a tak se omlouvám a taky se omlouvám za to, že jsem si tohoto vzkazu všimla až dnes, ale dřív jsem neměla čas se sem podívat, protože jsem měla hodně práce s přípravou na Vánoce atd. A tak se ještě jednou omlouvám. moc Vás zdravím a přeji Vám vše nejlepší do Nového roku, s pozdravem Martina Perková *4* *3* *4*
    • madlova

      Re: ahojte všíchni moji kamarádi

      ----------------------------------- -
      -----LOVE.LO----------------LOVE .LO-
      -LOVE.LOVE.LOV--------LOVE.LO VE.LOV-
      VE.LOVE.LOVE.LO-LOVE.LOVE. LOVE.LOVE-
      E.LOVE.LOVE.LOVE.LOVE.L OVE.LOVE.LOVE
      VE.LOVE.LOVELOVE.LOV E.LOVE.LOVE.LOV-
      OVE.LOVE.LOVE.LOV E.LOVE.LOVE.LOVE.L-
      LOVE.LOVE.LOVE .LOVE.LOVE.LOVE.LOV---
      -LOVE.LOVE. LOVE.LOVE.LOVE.LOVE.L----
      --LOVE.L OVE.LOVE.LOVE.LOVE.LO-------
      ----- LOVE.LOVE.LOVE.LOVE.LO---------
      -- ------LOVE.LOVE.LOVE.LO-----------
      ----------LOVE.LOVE.LOV----------- --
      -------------LOVE.LOV---------- -----
      ----------------LOVE-------- --------
      ------------------------- -----------
  • madlova

    autor profilu

    nebo ja to ještě zkusim :o) vlastně jedna tu už je :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit