Přejít na výpis diskuzí

Petr Průcha

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle dnešního Blesku už to neplatí a prozměnu laškuje se slovenskou modelkou Petrou Beňovou. Se nám ale synek nějak rozjel co *4* ?
    • Ou chybička se vloudila. Přízpěvek patřil k reakci na to, že chodí s Nicol Novotnou
  • Mě osobně se Petr líbí a není v tom žádná puberťácká zamilovanost. Prostě je to pěkný chlap, vždycky se na něj ráda kouknu a občas si představuju, jaký by to bylo mít ho po svém boku, i když je mi jasný, že jeho povaha by asi neodpovídala mým požadavkům.
  • tak už známe konečně Průchyho přítelkyni! *1*
    chodí s Nicole Novotnou *3*
  • No vidíš pak se nemá chovat k fannynkám arogantně, když má jednu takhle "šilenou" :D Já bych litovala spíš oba dva. Jednak Pruchyho, že má střelenou fanynku a jednak tu holku, že nerozezná sen od reality.
    Jinak věř tomu, že ve 30 je těžké slevit ze svých požadavků a přizpůsobit se tomu co chce tvůj protějšek, když do těch 30 byl zvyklý jet podle svých zavadených pravidel(moje vlastní zkušenost :))
    Ale čert vem jeho byvalé, současné a budoucí avantýry důležité je, aby mohl hrát hokej ještě pár let a hlavně aby mu ty puky do té branky začaly konečně padat. Letošní mistrovství měl docela velký půst.
    • On měl nejaký anantýry? *7*
      • Myslíš si snad, že je svatý? Každý chlap, kterému se ženské samy nabízejí aspoň jednou podlehne. Spíš je to grant, že tyhle zrpávy nepouští do světa, takže to pomalu vypadá že je ještě nepolíbený *1*
        • no tak já jenom chtěla vědet něco o tých avantýrach *1*
  • podle mě je Petr snad ten nejkrásnější český hokejista. Já úplně miluju ten jeho rošťácký úsměv. Úplně mě dostal. Je krásnej,úžasnej, dokonalej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • sutijka
      Měla jsem možnost ho osobně potkat a upřímně moc na mě nezapůsobil. Nevypadá, že by to byl ten typ na vážný vztah. Působil chladně a možná i malinko arogantně...
      • No ono co si budeme povídat hodně hokejistů se tváři a chovají se jako mistři světa. Ale někteří to mají jako formu obrany před dotěrnými fanouškami a vdavek chtivých slečen(to rozhodně není narážka na tebe). Ale i ti nejvíc namachrovaní roztajou jakmile se doopravdy zamilujou.
        Jen by mně zajímalo jak vypadá chlap na vážný vztah?
        • sutijka
          Hele chtěla jsem po něm jenom autogram a to mě už stačilo, že to není nějak extra velký charakter ;) Fandím mu jenom proto, že je to chrudimák jako já. V Brně, kde jsem byla na zápase Švédsko vs Česko jsem měla dokonce možnost poznat jeho rodiče. Působí jako velký sympaťák, ale přiznejme si, že to asi nebude moc příjemná osobnost sama o sobě. Vždyt mu bude 30 a je pořád sám. Každá (podle mého názoru) nevydrží s takovým charakterem, jaký on podle mě má.....s tím se musí jen těžko sžívat...
          • Jako já se ho nechci zastávat. Neznám ho osobně a nevím jakou zkušenost s ním máš. Ale vem si jestli si chtěla autogram po zápase nejspíš byl unavený a určitě si nebyla jediná. Ono když toho má člověk plné zuby a pořád ho někdo otravuje, tak je nepříjemný ať už je celebrita nebo jen "obyčejný zedník". A to že nemá žádnou babu ještě neznamená, že je proutník nebo nějak extra náročný. Třeba jen nemá štěstí na to potkat tu pravou.Navíc mi příjde, že on není ten typ člověka co by mě potřebu každou svou známost hlásil redaktorům Blesku.Asi si rád chráni svoje soukromí. Co se týče toho, že na tebe působil chladně až arogantně může být taky důvod to, že je to třeba introvert. O těhle lidech si ostatní myslí, že jsou skoro z ledu ale ve skutečnosti je to jen maska. Já měla taky možnost potkat se s pár slavnějšíma hokejistama o kteých jsem si z prvu nemyslela vůbec nic dobrého ale když jsem měla možnost je poznat trošku víc, zjistila jsem že to jsou bezva chlápkové. A to jsem si před tím myslela "no jo no namyšlená celebrita"ale skutečnost byla úplně jiná. Takže já bych po jedné nepříjemné zkušenosti nedělala unáhlené závěry.
            • sutijka
              Tak určitě :) xD hele mě je celkem u zadku :D pro mě je důležitý, že mám autogram a k životu ho nepotřebuju :D Průchyč říká, že ještě nenašel tu pravou ale asi má možná malinko náročný požadavky nebo nepoznal tu pravou, která by ho byla schopná snýst :D
    • Ach ta pubertální zamilovanost. Škoda, že mi už není náct. Možná bych taky psala takové nesmysly oněkom koho vůbec neznám a jen se mi líbí jeho obličej.
  • On by tu určitě byl a psal si s námi. Ten kluk je někde jinde... *5*
  • Miluju tě *14*
  • Ahuj tady je mé číslo 607509734 .. *7* držím palečky ... až bude ten hokej .. z mím Synkem *4* Milujeme vás
  • ahojky peto ,,, si můj nejoblibenější hokejistá ,,,,, taky se mi mocinky libíš ,,,, už se těším až bude mistrovství,.,,, a .. jednou ... bych tam chtěla sedět ... , a koukát jak tam padaj goly od vás ,,, *14* tak se měj krásně ,,, paaa
  • Ahoj Peťo, přeji ať se daří.Kamarádka z tábora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit