Přejít na výpis diskuzí

Petr Vacek

OSOBNOST 15.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den!
    V TV jste vyprávěl i humorné příběhy okolo ekologie - tak tady jeden ze života.
    Před časem se u nás objevily v autobusech MHD plakáty, vyzývající ke třídění odpadu - nemám moc rád, když mě někdo příliš masíruje. Zavolal jsem tedy na MÚ - že k tomu, abych třídil, nepotřebuji propagandu, ale nádoby na tříděný odpad. Odpověď - peníze z grantu stačily pouze na ty letáčky, nádoby jsou moc drahé. A divili se, co je mi na tom divné ..... Asi po 2 letech se objevily i ty nádoby tak už OK.
    zdraví L. Hakl, Pardubice
  • Dobrý den,

    pane Vacku, máte nějakou povědomost o využití volných energií?

    Přeji hezký den

    Boio (z Moravy)
  • Pane Vacek, pří volbách jste hodnotil přístup pana Schwarzenberga k Šumavě. Rád bych věděl, co je záslužného na její ochraně do jejího úplného zničení. Víte, že bezzásahovost proti kůrovci prospívá jeho množení a tím je větší možnost vyšších těžeb. NP Šumava je založen, aby se zachovala naše česká krajina. Víte jaká je úloha společnosti ŠumavaPro a jaký má vztah k těžbám na Šumavě? A naposled, bude-li NP Křivoklát, budete rovněž fandit jeho zničení?
    14.1.2013
  • Dobrý den Petře,přeji Vám k narozeninám vše dobré a hodně úspěchů.
  • Děkuji panu Vackovi a Lábusovi za společnou fotografii před divadlem Ypsilon v Praze. Narodil jsem se s panem Vackem ve Slaném. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Vše nejlepší hodně zdraví a filmovích rolí,přeji k vaším narozeninám.
  • Petr Vacek

    Milý Péťo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit