Přejít na výpis diskuzí

Petr Vondráček

OSOBNOST 28.8.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší a hodně zdaru a úspěchů, ať Lokomotiva jede !!!
  • alvinka1
    minulej tyden imitoval tvoje tvař ma znamej hlas Britskeho Zpěvaká
    Boya Georga meho idola *14* *14* *14* *14*
  • Jako klavír dobrej, akorát ten zpět dost pokulhává...
  • Milý Péťo
    Gratulace k Tvým dnešním narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!!!! *4*
  • ... jste dobrý, oblíbený a úspěšný, bohužel špatně kritický vůči sobě, nebo době. Rozjel jste se pěkně proti minulé době, asi tak kolem 70 let m.st. Bohužel jestli m.j. v té době byl fén z bílého bakelitu a plnil svoji funkci, tak tentýž ji plní i dnes a současný nový výrobek má jen změněný vzhled ... v té době sice "bylo všechno", ale těžko se to shánělo, dnes "máme všechno", ale co potřebujeme, neseženeme ...
  • terkull.e

    Všechno nejlepší,umíte zpívat!

    Všechno nejlepší k narozeninám pane Vondráčku, ať se Vám daří, hodně štěstí a zdraví... *3* *4*
    a to jak tady někdo tvrdí, že neumíte zpívat není žádná pravda!!Vy umíte zpívat a někdy Vás poslouchám v rádiu a Vy umíte zpívat!! *3* *4* *14*
    • 1iva1

      Re: Všechno nejlepší,umíte zpívat!

      také se připojuji ke gratulaci *3*
  • Jo fesak

    Ano, jste jeden z mala ceskych chlapu na, ktery se da koukat. Muj hlas z minulosti mi rika, ze jste po dedovi, neco mezi Oldrichem Novym a R. A. Dvorskym. Kazdopadne jste to zdedil, nekdy by jste chtel byt vic trendy, ale verte, jste nadcasovy typ a to Vam vydrzi dlouho. S Katerinou jste se k sobe nehodily, nechci nikoho urazit, ale je to pavlacovy typ a Vy lev salonu. Budete zrat jak vino a fesakem budete i po 70 tc. Tak vse nej a hodne zdravi.
  • TO JE PĚKNÝ ČESKÝ CHLAP ! *4*
  • Odpověď na příspěvky

    Zdravím p. Vondráček, jste príma muzikant, Vaše kapela Lokomotiva "šlape", fakt jste super muzikanti, něco o tom vím, sám jsem 25 let hrál.. na ty "kecy" o Vašem zpívání nedejte , Gott sice nejste, ale na naší pop scéně vystupují zpěváci, kteří Vám nesahají ani po kotníky, namátkou třeba p. Bende a desítky jiných...je to sice pouze můj subjektivní názor, ale stojím si za ním!!!Abych Vás ale moc nechválil, absolutně se mi nelíbí jak v moderování pořadu "hádej kdo jsem", jakoby "pomáháte" a napovídáte učinkujícím při hledání profese..je to sice zábavný pořad, ale má jistě svá pravidla,nechte hádající "vysmažit", korigujte jen průběh, nehledě na to,že i když nejde o výdělečný podnik pro učinkujícího v profesi, připravujete ho o 500.- a někdy více peněz!!!Jinak všechno "ok" jste dobrej, přeji další úspěchy!! *13*
  • lisa184

    Petr

    Nejsem asi žádná skalní fanynka a zas tolik ho nesleduji, ale dle mého názoru je Petr výborný pianista a skvělý herec. Viděla jsem ho v Plzni na představeni Limonádový Joe. Úžasně jsem se bavila, je to opravdový komik a zpíval krásně. Tak, že přes první nesympatie musím uznat jeho umělecké kvality. A fešák to je náramný...s krásným úsměvem, jen mě trochu zarazila profilová fotka. No co myslíte dámy? Je to blbě focené ...Pan Vondráček na ni vypadá minimálně na pětačtyřicet..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit