Přejít na výpis diskuzí

Petr Zvěřina

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Vysekneme kudrnáče!" Jj, pěkný kulový. Z Petra je bezdomovec, chodí na kompost a zima se neúprosně blíží. A prý bude extrémně tuhá... Jj, grafik ten tvrdej chleba má. je vás moc a málokterej to fakt umí.
  • A taky nechápu,co lidi viděli na těch trapných Vyvolených. Byla to ubohost sama, čumět na lidi, který jsou půl roku zavřený v nějakým baráku a denně sledovat, jak jim to tam leze na mozek a jak si nadávaj. Opravdu smysluplný pořad.
  • Co je tohle za osobnost??? Sem se může opravdu dostat kdejakej zametač chodníků.
  • Pro Pepka.Co že nemůže v tomhle státě?Vyhrát upřímnej člověk?To jsme vyděli v druhé sérii.Tony...Uplně stejného ražení jako Zvěřina...Ty radší nelez na diskuze prosimtě....
  • Pro ty hloupější,neznám ho jen z televize......
  • Zvěřina? Kdyby takových lidí jen ubývalo,bylo by jen lépe...
  • Ve vile byl Petr Zvěřina nejlepší, všichni ostatní byly falešný jak komouši jen Petr říkal co si doopravdy myslel a to většinu lidí asi sere. Jo za pravdu se každej sere! V tomhle falešným státě prostě upřímnej člověk nemůže nikde vyhrát proto vyhrál někdo jinej....
  • Frajer-man

    Petr byl nej z vily *4* s nim byla prdel i napětí-jeho nejlepší hláška:Já sem petr zvěřina z václaváku a sem tam tak rychle,že ti z toho dobře nebude *1* bez urážky,fandim mu *3*
  • Kamarádka

    Petr patří mezi mé nejbližší kamarády, poznala jsem ho až nedávno, ale věřte, že lidi co ho znaj pouze z TV maj dementní názor, toť vše..Je trošku prudší povahy, ale určitě je na světě několik miliard zmr..ů, kteří mu nesahaj ani po kotníky, takže suďte jen lidi, který fakt znáte a ne proto, že jste zasraný burani odněkud z Vidlákova (jako já - Teplice) a koukáte na "zábavný pořady" v televizi..
    Péťo, mám tě ráda a přeju ti hodně štěstí v životě, tvá kámoška Petra (pudlík) *5*
  • vzkaz

    Nelibilo se mi Vaše působení ve vile ,ani mimo ní a už vůbec se mi nelíbí ,že soutěžíte v soutěži,kterou uvádí pan Petr Novotný 5 proti 5.Je to snad proto,že se znáte nebo proto,že jste se nestal milionářem? Osočoval jste Vladka,že měl vše promyšlené,aby vyhrál.Možná,ale bylo to čestné,narozdíl od Vás.J+M Sochorovi *5* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit