Přejít na výpis diskuzí

Petra Zajíčková

OSOBNOST 13.1.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUN1

    Petra je nej moderátorka a konečně jí máme po Zlatce zase v dancovým rádiu, to jí sedne super.Je FUN1!!! *3* *3* *3*
  • Ten sexy hlas

    Mně se líbí tak i tak. Hlavně její hlas. *14*
  • Moderátorka Petra

    Mě se moderátorka Petra líbí ve svých tmavých vlasech. Ty blond jsou nepřirozené a k Petře se vůbec nehodí. Ty vtipy o blondýnách k ní prostě nesedí. *16*
  • Petulka v Osudu

    Koukám jak z jara, co televize dává. Petulka je hamulka , která Primě osud dává. *3* Mňam mňam.
  • Petra super

    Petra je super. Znám ji ještě ze studií na vejšce. Byla vždycky hezká a milá holka a to ji zůstalo až do teď. Má to v hlavě všechno srovnané a moc ji fandím.
    Milda *13*
  • Petulka Zajdovka

    Čau Zajdovko, jseš super kočka . Viděl jsem tě na Desce roku a zíral jsem. *9*
  • Petra Zajíčková - moderátorka

    Petra Zajíčková moderuje super,Zeptej se osudu na Prima Tv sleduju pouze a jen, pokud je tam ona.
  • Kdo to sakra je???

    Je smutné, když si sem píše známky slečna sama. Jaká je ona osobnost. Vidět jí člověk může jen když trpí nespavostí *7*
    • Re: Kdo to sakra je???

      Medáku, netrpím nespavostí a přesto se dívám na zeptej se osudu. Kdybys chodil na plesy,výstavy a různé společenské akce, tak bys věděl, že je Petra častou moderátorkou. *16*
    • Re: Kdo to sakra je???

      Medáku, Medáku ty velký hlupáku. Až ji poznáš , tak uvěříš. *5*
    • Re: Kdo to sakra je???

      Ty jsi asi chudák,to mohlo napadnout jenom tebe.Dle sebe soudím tebe.Na to má tak asi někdo čas.A osobnost je přece každý člověk.Petra navíc i něco umí.Jako moderátorka je skvělá. *3* *4*
    • Re: Kdo to sakra je???

      A co sem vubec lezes,koho tvoje kecy zajimaj.A o jakych znamkach mluvis, jsi prisel ze skoly ne.Sis nevsim,ze tu nikdo nic neznamkuje,to naskoci automaticky,kdyz das prispevek.A jak vis,ze jeji porad je v noci,kdyz nevis, kdo to je.Kdybys chodil do divadla, poslouchal radio, dabing a vubec toho je, budes treba v obraze.Ale treba si a blbe kecas.Jestlis to nepochopil,to je diskuze pro fandy a ne pro tebe.Tak vypadni.A tohle se netyka tech osobnosti, tady s tom nemaj nic spolecnyho,od toho, co si chtej psat a delat sami maji snad vlastni webovky.Jo a ty mas taky jednicku, to si ji dal sam. *1*
  • Pro Pétulku

    Petro, moc ti to dneska v telce slušelo.
    Pa Mikeš *4* *14*
    • Re: Pro Pétulku

      Souhlas. Petra Zajíčková je má nejoblíbenější moderátorka. *3* *4* *3*
  • Petra Zajíčková - moderátorka

    Petra Zajíčková moderuje skvěle plesy a společenské akce. Viděl jsem ji na Silvestra v Karlových Varech. Moderovala v německém jazyce a zpívala písně z muzikálu. Ve skutečnosti je velice drobná a milá dívka. Moc ji fandím. *3*
    • Re: Petra Zajíčková - moderátorka

      Mě se Petra také líbí a viděla bych ji ráda jako tvář v nějaké reklamě například její vlasy jsou super a také bílé zuby. Tak co šampony a zubní pasty? *16* *16*
      • Re: Re: Petra Zajíčková - moderátorka

        Petra je opravdu super ženská. Umí bezvadně zpívat, moderovat a ještě k tomu je hezká a chytrá. *3*
        • Petra Zajíčková - moderátorka

          Viděl jsem Petru v cukrárně na Václaváku. Dávala si jahodový pohárek. Moc ji to slušelo. Měla modré džíny a krátkou bundičku. Na hlavě kšiltovku a z ní ji vykukovaly její dlouhý vlasy.Možná tam chodí pravidelně. *5*
      • Re: Re: Petra Zajíčková - moderátorka

        To je pravda. Petra má super vlasy a zářivý úsměv. *3*
        • Re: Re: Re: Petra Zajíčková - moderátorka

          Peťulko, chtěl byh tě poznat osobně. Mám pro tebe slabost. *5* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Petra Zajíčková - moderátorka

            Tak to já ale taky!!!!!!! Dávno!!!!! *13* *3* *13*
        • Re: Re: Re: Petra Zajíčková - moderátorka

          Souhlas. *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit