Přejít na výpis diskuzí

Philip Casnoff

OSOBNOST 8.10.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesrovnalost ohledně data narození

    Měla bych prosbu, na netu existují asi tři různá data narození tohoto herce, den a měsíc je všude stejný 3.8., ale roky se liší - 1949, 1953 a 1955... Nevíte, kdy přesně je narozen? *7* Vím, že se ženil s nějakou herečkou, která je narozená v červenci 1952 v roce 1984 a kolem roku 1988 se jim narodil syn Alexandr a ten druhý se jim narodil koncem listopadu 1992. Není on spíš ročník 1955 nebo 1953? Nezdá se mi, že by se narodil roku 1949, takový starý mi nepřipadá.. *9*
    • Re: Nesrovnalost ohledně data narození

      Za vrchol jeho tvorby považuji až doteď SEVER a JIH a SINATRU, myslím, že tyto dvě role už nepřekoná.. *4*

      Tak ať mu zdraví ještě hodně dlouho slouží! *4* *3* *4*
    • Re: Nesrovnalost ohledně data narození

      Celkově jsem si o tomto herci poupravila názor a náhled, neboť na mě na fotkách mimo kameru působí velice velice sympatickým dojmem, až jako takový otloukánek a moula.. *1* *5*
    • Re: Nesrovnalost ohledně data narození

      Jinak jsem si včera pustila pár videí a zaujla mě v životopisném filmu SINATRA z roku 1992, kde hraje přímo Franka Sinatru! Zaujalo mě, že tam i dokonce sám zpíval. *4* A pak jsem ještě objevila video z nějakého divadelního muzikálu, kde hraje a zpívá hlavní roli, zpíval tam takovou známou písničku a velice nádherně a zaujalo mě, že celkem i obstojně tančí. *3* I když tanečník jako byl Patrick Swayze alias jeho herecký kolega a úhlavní nepřítel ze seriálu SEVER a JIH, tedy rozhodně není, to ne, ale má něco do sebe. *3*
    • Re: Nesrovnalost ohledně data narození

      Jinak v seriálu SEVER a JIH je úžasný, takový nechutný protivný typ, opravdu svině princmetálová.. *5* Neměla jsem možnost ho shlédnout ve více filmech či seriálech, ale moje mamka říkala, že ho viděla vždy hrát spíše negativní role a že si ho pamatuje hlavně ze seriálu SEVER a JIH a že se jí z něho zvedal kýbl.. Jak se jí do paměti zaryl negativně.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit