Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson jr.

OSOBNOST 20.7.2009 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday všechno nejlepší k tvým 20. narozeninám princi :* mám tě ráda *4* *4*
  • Happy Birthday ke včerejším narozeninám Ti přeju hodně štestí, zdraví,lásky.Je s tebee už velký kluk.Vše nejlepším k tvým 16.naroezninám.Mám tě rada.
  • MJforever
    Všechno nejlepší k narozeninám Princi ♥ Michael by byl pyšný jaký krásný a chytrý kluk z tebe vyrostl ♥ Jak ten čas letí...skoro před čtyřmi lety jsi smutnil na otcově pohřbu a teď jsi už velký kluk. Jsi mu podobný čím dál víc! Ještě jednou ti přeji jenom to nejlepší! ♥
  • wauworld
    Tady je otec Prince Michaela Jacksona ,doktor Arnold Klein : http://www.youtube.com/watch?v=t3AjAl9k_cE
    • Určitě ten doktor bude táta Prince, když Prince po Michaelovi zdědil kožní nemocz vitiliogo! *1*
  • mjmartina

    mjmartina

    michaela moc miluji jeho děti jsou moc pěkné a je moc smutné že tátu stratili tak velmi brzy.je mi jich moc líto a tobě michaeli přeji všechno nejlepší k tvím narozeninám a hlavně hodně zdraví to je v životě nejduležitější nezapomen nikdy na tátu moc tě miloval,miloval vás všechny mnoho štěstí alásky držse *3*
  • anelka

    jak skrze otce slávy dojít .-)
  • xlenniex

    HAPPY B-DAY

    Happy 14th Birthday, Prince! ♥
  • sasa87

    Happy Birthday

    Vše nejlepší k tvým dnešním 14.narozeninám,hodne štestí ,zdraví,lásky,At se ti tvá přání splní.Tatinek na Tebe s nebička kouká.Pořádne jsi to dneska užij naplno.
  • veronikak

    Happy Birthday

    Princ Happy Birthday *3* všechno nejlepší k Tvým 14. narozeninám hodně štěstí,lásky a hlavně hodně zdravíčka at' se Ti splní všechna Tvá tajná přáníčka co si přeje Tvoje srdíčko.Mám Tě ráda ♥♥
  • p.acinka

    B-Day

    Všechno nejlepší k narozkám, pořádně to oslav :D asi ta oslava nebude taková jako s daddym, ale užij si to naplno :D:* I love you

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit