Přejít na výpis diskuzí

Queen Latifah

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi myslis film s nazvom Lady XXL, ta herecka sa vsak volala Mo'Nique :-)
  • nemuzu si vzpomenout na jeden film s ni a nemuzu ho ani najit ve filmografii. Hrala tam zenskou co pracuje v nejakem obchode s modou ale sije si vlastni obleceni a na dovolene se pozna s nejakym doktorem. nevi nekdo jak se ten film jmenuje?
    • Myslím že poslední prázdniny
  • Vy jste mi ale rozený komik má drahá už dlouho jsem se takhle nepobavila *1* *8*
  • dobrý
    *12*
  • ona

    Všechno nejlepší.
    Ona je prostě rozenej komik ;)
  • marcelililinka

    miluju jí

    Je to úplně nejlepší americká černá herečka! Má skvělý smysl pro humor a když vidím nějaký film s ní, tak se na něj pak koukám třeba i třicetkrát, je prostě nejlepší a já jí zbožňuju. Hrozně si jí jako herečky vážím!!! *14*
  • Queen Latifah je nejkrásnější ženská na světě

    Je neskutečně krásná,má překrásnou postavu,úžasný hlas,skvělý talent.Jestli existuje dokonalá žena(kromě mě:))tak je to ona!!!!!!a když už to říkám já,tak je to pravda *4*
  • Queen

    Genialni herecka, je fakt suprova ve svych filmech : Posledni Prazdniny, Taxi in N. Y. ... Jo, to mi jiz doslo, ze s cestinou neuspejem, heheheheheh, ale ja vim po anglicky celkem obstojne, tak bych nemel myt problem, Apropo, Miluju Ji
  • anka.k

    queen

    Je skvělá *14* V Posledních prázdninách nebo v Hairspray, prostě všude. *14* *14* *14* Má i skvělej profil na facebook, kde s fanoškama i píše, tak se ostatní kdyžtak mrkněte. Jen musíte samozřejmě psát anglicky *1* *1* *1* *1*
  • queen

    jeste hrala ve filmu vabank-zlodejku bank ,krasnej film doporucuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit