Přejít na výpis diskuzí

Quentin Tarantino

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Aj celá Amerika🤮

    • MartinDyntar

      "Díky moc Luky1987 právě za tento tvuj komentář, souhlasím s tebou. Tarantino je bohužel v Americe a ve světě vlivný a velice stále oblíbený filmař, který svými filmy slovy Wenderse umělecky zkrášluje a heroizuje ve filmech právě samotné násilí - ukazuje násilí ve společnosti sým zpusobem jako něco každodenního, všudepřítomného a potřebného. Omlouvám se ti za své přehnané komentáře vuči tobě a tvé osobě, nemužu prostě v určitých věcech s tebou a s dnešní většinovou společností už osobně souhlasit tam kde mi to mé přesvědčení a svědomí nedovolí. Tarantino je pěkný filmařský zkurwysyn vedle Olivera Stonea a jemu podobných rádoby filmařu, "Četa" byla v některých ohledech filmařsky vyjímečná, ale pro mě nejlepší americký filmař je právě David Fincher s řadou svých vynikajících kultovních noir snímku, které jsou scénáristicky vyjímečné, jedinečné a nenahraditelné, jeho filmy jsou scénáristicky vytříbené, který se rád divácky připomínám, od jeho kultovního významného noir snímku "Sedm" počínaje po velice "mysteriozně" zdařilou "Hru", kultovní nadsázku "Klub Rváču", a opět žánrem temného noir tolik vytříbený thriller "Ukryt", ale skvělích filmu ma David Fincher na svém kontě více, je to pro mě jeden z mála dnes skutečně dobrých amerických filmařu, kterýmu populární Tarantino režisérsky nesahá sám po kolena. Zkus se podívat někdy na jeho filmy - samotného režiséra Davida Finchera. Nenahradí nikdy režisérsky Elia Kazana ani Nicholase Raye, který dle mého svými pro tehdejší Hollywood dnes v Americe i v samotné Evropě a ve světě svými bohužel tolik zapomenutými a pro Ameriku a její společnost a tehdejší Hollywood jeho příliš už nepopulárními a nedoceněnými filmy je dnes jeden z největších Hollywoodských outsideru, vyvržencu Nicholas Ray neprávem divácky zapomenutý, a přitom je svými filmy pro svou zemi, pro Ameriku stále ještě potřebný a duležitý. Nicholas Ray je největší americký filmař opovržený Hollywoodem i Amerikou, protože ve svých filmech kriticky ukazoval na svou dobu skvěle po boku komunisty Elia Kazana mnohem více - Nicholas Ray ukazoval pravdu o samotné Americe a její společnosti, a plným neprávem se dnes na něj skutečně divácky ve světě uplně divácky už zapomělo, a bez nadsázky a bez přehnání samotný NIcholas Ray pro mě svými filmy "vymyslel a skutečně objevil" pravou Ameriku, její jinak odvrácenou pravou tvář. Nikoliv už nikdy divácky Quentin Tarantino, Oliver Stone, ani Steven Spielberg apod.., ale naopak režiséři Nicholas Ray, Elia Kazan a David Fincher ve svých filmech nejlíp už popsali svou zemi, Ameriku."  MARTIN DYNTAR, Hradec Králové.

  • MartinDyntar

    špatný filmař, nevím proč je u diváku tak populární, vždyt jen estetizuje a heroizuje násilí. Idiot! Nemám ho v oblibě, skutečně jeho filmy nesnáším.

  • Pěkný den, nedávno jsem objevila web, kde se dají sehnat peněženky z Pulp fiction, možná to někomu pomůže http://www.originalzfilmu.cz/628-pulp-fiction
  • Jak už napsal "je divnej" Quetin to v hlavě nemá v pořádku ale to ho dělá tim nejlepším režisérem těch nejlepších bláznivejch filmů *1* *1* *1* *1* *1* *14* *3* *1* *1* *4* *4* *5*

    Protože jenom někdo jako on dokáže vytvořit něco tak superskvělího.

    To je pravej umělec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Best režisér se u mě nikdy nevystřídá.Určitě to je Quentin, to se fakt nikdy nezmění. Všechno nejlepšííí!§ *3* *4* *4*
    A všechno nejlepší tvejm filmům.

    Dneska jsem si pustila 3x autozabijáka, je to sice jeho nejslabší výkon ale můj nejoblíbenější. *4* *2* *2* *2* .... Pak samozřejmě i Pulp Fiction, Sin City, Kill Bill, Gauneři a Hanebný Pancharti.

    Navíc Quentin je beran... Jako jááááá!!! *1* *3* *3* *4* *5*
  • *Jeho mistrovská režie a geniální scénáře jsou vrcholem kinematografie.Výborně vybraný hudební doprovod ve filmu dokonale zapadá.Celý vtip je v tom,že člověk i když se dívá na jeho filmy podesáté,stále se dobře baví a přichází na stále nové narážky,propletenosti dějě a vynikající dialogy,které vám vlezou pod kůži a už nepustí.V příběhu odhalující se nové souvislosti a propletenosti děje s vynikajícím střihem,kde nůžky kmitají na nejvyšší stupeň.Quentin začátkem devadesátých let proslul jako svěží,drsný i černohumorný vypravěč,který vnesl do tradičních amerických archetypů nový život.Filmový maniak alias "Magor z videopůjčovny"Pro diváky,kteří si pustí řemeslo od Quentina Tarantina dostanou co můžou očekávat (kvalitu).
    *** Tam kde ostatní režiséři dokazují své vrcholy,tam si Tarantino pohrává a přidává další detaily k dokonalosti ***
  • kiss.miss
    pravě sem viděla hanebny pancharty a musim říct že tenhle film se mu povedl:-)
  • Hell Ride ?

    proč tam nemáte Hell Ride, který Quentin produkoval 2008 ?
  • clever.girl11

    tarantino

    Heh nekterym prispevkum se musim smat, kdo nepochopil Tarantina, nepochopil svet showbysnysu a filmovy svet celkove... tezky vysmech...

    Ale tak je asi zrejme ze "deti" jeho filmy nikdy nepochopi....
  • terezxd

    Narozky

    Všechno nejlepší, Quentine! seš nejlepší!,, to mi připomíná, že se asi dneska znova podívám na hanebný pancharty *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit