Přejít na výpis diskuzí

Quinn Allman

OSOBNOST 17.7.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macenkai

    Zdá se mi...

    Zdá se mi...že Quinnovy vlasy,už nejsou to,co dřív *1* mám dojem,že nám začíná plešatět...možná se mi to zdá,ale jeho páčo je DOST řidky *15*
    • monicadeath

      Re: Zdá se mi...

      No to teda jo!Souhlasím s tebou a docela mě to štve,když si vzpomenu jak měl to svoje blond háro sčesaný na stranu a teď má vzadu plešaté kolečko!:D...hele ale oni pelichaj všichni,snad s vyjímkou Dana,kterýmu to roste!:D...A taky všichni stárnou....ale stejně jsou nejlepší,ať se s nima děje cokoli♥ *1* *3* *4* *7* *10* *14* *4*
  • macenkai

    Yeah....

    Nee asik ... golf *1* nebo tedkom je jedno novější....na blogách to je jako Quinn hraje na kytaru...bo tak nějak *4*
  • macenkai

    Fuck!!

    Rozhedem tu nějakou podělanou diskusi...nee?!! *9*
    • monicadeath

      Re: Fuck!!

      tak jdem na to?
    • Re: Fuck!!

      Tak nejakou tu diskuzi vymysli. Hlavne nepis jak uzasny Quiiiiinecek je. Tim te nechci nejak urazit. :)
      • monicadeath

        Re: Re: Fuck!!

        no ale má pravdu!:D
      • macenkai

        Re: Re: Fuck!!

        To bych nenapsala ... ptz v TU je mocnej Berty ...ale když nad tím tak uvažuju,tak jsou všichni cool *15*
        Tak očem se budeme bavit ....okay,máš nějaky oblíbeny video kde je hlavní postavou Quinn ... *1* těch je hoodně,ptz mu vždycky něco udělají,nebo tam vystupuje s Jephoou a vymýšlí forky *1* Tak? ;-)
        • Re: Re: Re: Fuck!!

          No.. Ja mam rada vsechny videa! :-D To je tezky rict jenom jedno...
          nevim... Zadny se mi nevybavuje...
          Jaky mas rada ty..? *3*
          • macenkai

            Re: Re: Re: Re: Fuck!!

            Mě se líbí třebas to,jak vystraší ty holky vtom hotelu tím,že vyběhne nahej (skoro *15* ) nebo ty,jak tam má knírka (to je spolu s Jephem *15* ) tky dobry,ale jinak jich je samozdřejmě vííííc *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fuck!!

              Docela ujde to s tim hasicim pristrojem.. A golf samozrejme...
  • macenkai

    Hmm ....

    Tady se toho tky moc neděje .... A to nemluvím o Jephovi,ten tady radši vubec není.Takovy dva mocni kytarysti a ..... no co k tomu dodat.Bez nich by The Used nebylo ! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit