Přejít na výpis diskuzí

Radek Duda

OSOBNOST 7.10.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duda je bez pochyb jeden z nejkvalitnějších hráčů,co jsem kdy mohl vidět na vlastní oči.
    Někteří rádoby odborníci na lední hokej,co ani neví,na kterou stranu, by měli držet hokejku ,rádi hodnotí jeho styl hry,nebo chování na ledě i mimo něj..
    Můžu Vás ujistit,ze Duda je úplně normální a pohodový člověk.
    Bere svojí práci vážně a s maximální profesionalitou do posledních sekund zápasů.To bohužel nemohu říct o mnoha našich hráčích,kteří se představili v reprezentačním dresech ,na mezinárodní úrovni!Říká co si myslí a to možná zavírá dveře právě jemu reprezentovat naší zemi.
    Doufám že ještě dlouho bude hrát a bavit lidi..Protože právě na tohle lidi rádi chodí na zimní stadióny..
    Drž se Radku..hraj si svoje a nenech se rozhodit.. ;)
  • Liberec-Karlovy Vary 5:0
    Krásné góly si střílel!! Jsi nejlepší!! *4*
  • duda zákeřně píchnul brankáře po přerušení hry a proto:
    radek duda nemá čuráka,
    radek duda nemá čuráka,
    radek duda nemá,
    radek duda nemá,
    radek duda nemá čuráka
    • je to pravdaaaaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* pravda pravda *12*
    • drž hubu!! *16*
      • drz p.it.c..u pipi *12* *12* *12*
  • Radek ledě to je úplně k zbláznění na odstřel a strašně agresivní při tom věřím, že v realu je Radek suprovej chlap a dá se s ním normálně hovořit.
    • Jo jasně,v reálu napadá lidi,je to suprovej chlap *1*
  • Je to absolutní nula na pár facek. Škoda, že jsem jej ještě nepotkal.
  • misanet

    Radek

    Ti kdo píšou o Dudovi že je blbeček ukazuje akorát sám na sebe.Měli byste se radši dívat na sebe a nadávat sobě co děláte,nenavažujte se do druhých....Kdyby ste měli aspon odvahu tak mu to řeknete do očí jenže žádnou nemáte tak si to tady píšete a máte hubu plnou keců ...Jste ubohý
    • Co znamená slovo "nenavažujte" ? *1*
  • Celej táta

    Jóóó Radeček no řekl bych, že je to stejnej blb jako jeho fotr.Jsem z Chodova a vím tudíž o čem mluvím.
    Nejlepší frajer a kliďas je a vždy bude David Hruška protože ten to má daný od boha!!!
    • rači drž hubu ty smrade!
    • Re: Celej táta

      Ten má zase jiné problémy... Hrouda taky není svatej
  • Radek Duda

    Všichni co píšou, že Radek je debil, kretén a mnohem horší, jsou sami debilové, atd.Já jako jeho velká faninka, ale i jako faninka KLH Chomutov jsem ráda, že po něm klub šáhl. Pomohl nám minulou sezónu k titulu. I když se mu teď nedařilo, je prostě NEJLEPŠÍ hráč. Jenom je škoda, že Radek Duda končí v Chomutově, protože to byl hlavně mediální hvězda a lidi chodili na hokej kvůli němu. Byl to prostě tahoun týmu!! *14*
    • a ty si nadrzena f.i.lcka *12*
  • misanet

    duda

    !MÍ KÁMOŠI A JÁ VĚŘÍME ŽE DUDA JE NEVINÝ !JEN ON SÁM VÍ CO POVÍDÁ !NA JEHO MÍSTĚ BY SME UDĚLALI TO SAMÍ!SEBEOBRANA NA SEBE A NA SVŮJ MAJETEK MUSÍ BÝT! DUDA JE NEJLEPŠÍ
  • Můj názor

    Mě se líbí hra Radka Dudy a když je na ledě, má hra určitý náboj. Je to bojovník, bohužel někdy za hranicí pravidel, ale vždy za to pyká. Hokej prostě hrát umí a když se mrknete kolika nejen zahraničním kluby prošel, tak to jeho kvalitu jen potvrzuje. Já rád chodil na zápasy s ním, ikdyž hrál třeba za mužstvo soupeře. Co se stalo na tom přechodu počkejme na skončení vyšetřování a pak suďme. Mě to spíš připadá, že většina lidí na něj nadává už jen ze zvyku a ani ho někteří neviděli hrát hokej nebo se s ním osobně nesetkali. Já měl možnost se s ním osobně setkat a choval se naprosto v pohodě, přátelsky, nenamyšleně a prostě fajn. Tak a teď do mně *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit