Přejít na výpis diskuzí

Radek Hromuško

OSOBNOST 26.11.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nelítostně

    Právě jsem dočetla "Nelítosntně" a kniha mě dostala. moc se mi líbil způsob, jak to bylo napsané a vůbec pohled Radka. jen tak dál ve skvělé práci!
  • Díky

    Snad spravce techto stranek bude sledovat i aktualni deni. BTW: uz se pomalu rozjizdejí stranky www.nelitostne.cz, ktere budou nejen o knize, ale i o filmu, ktery pomalu vznika. Na podzim (30.9.2008) vyjde dalsi kniha a tak doufam, ze se vam bude libit.

    Radek
  • pozdrav

    Ahoj Radku, přeju ti, aby ti všechno vycházelo,tak jak si přeješ a hlavně hodně zdraví!!! *5*
  • pozdrav

    Ahoj Radku,je to dlouho co jsme se viděli naposled.Před pár dny jsem dočetla knihu"Nelítostně".Absolutně mě dostala.Přeji Ti všechno jen dobré a hodně sil v Tvé další náročné práci./moc nekuř,nekafuj a pořádně jez!/Ahoj *3*
  • pozdrav

    Ahojky,už pár let jsme se nepotkali,tak až budeš mít chvilku a podíváš se do svého fanklubu napiš. Zuzka (autobus) *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Radku(teda doufam,ze si obcas procitas svuj FUN CLUB a tenhle pozdrav se dostane i k Tobe)...No diskutovat nebudu,jen Te zdravim....a BLAHOPREJU!!!je videt,ze se Ti Tve sny plni.Mit dokonce svuj vlastni FunClub-to je teda neco...Uvazuji o vstupu,doufam,ze budu prijata(samozrejme si nedelam legraci)....Doufam,ze se mas dobre.Opozdene preju Tobe i Tve rodine do noveho roku 2008 hodne zdravi,stesti,lasky,pohody a splneni dosud nesplnenych prani!
    Zuzka *4*
    • Teď mne i métextynajdete na Kostějův svět. Těším se na vaši návštevu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit