Přejít na výpis diskuzí

Radka Fišarová

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní byl koncert Madame de Paris *14*
  • Co to video o islámu?? Nejhorší věc na světě, když člověk veřejně propaguje něco, o čem neví ani ho*no!! Uvědomte si laskavě, co děláte!
  • v sobotu jsem byla na představení Quasimodo(kdysi se pro lásku umíralo) a byla jsem nadšená.Opravdu úžasný hlas!!!!!!! *14*
  • Skvěla!!!!
  • Dobry den , dekuja za dopisi zdaravim vaše Radka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • koncert

    Milí přátelé, srdečně vás zvu na šansonový koncert " Malá pocta velké Edith". Který se koná 28.4.2010 od 19hod v divadle Kalich. Za doprovodu jazz tria (J.Greifoner, B. Křížek a V. Strnad) a akordeonistky Jany Bezpalcové, vám zahrajeme nejznámější písně nejen z repertoáru Edith Piaf, ale i dalších francouzských interpretů. Těším se na vás. Radula Fišarová
    • norrisek

      Re: koncert

      ten koncert není 28.4. ale 25.5. *3*
      www.divadlokalich.cz
  • kleopatra

    Včera sem byl na muzikalů KLEOPATRA BYLA SKVĚLA ROVNĚŽ V Dracůlovi i v Angelice.PISNĚ OD E PIAF SE MI LIBY VIC OD RADKY ..VAŠ OBDIVOVATEL Luděk R
  • veverka08

    Skvělé !

    Paní Radko, jste absolutně skvělá ! Prostě jednička ! Viděla jsem vás v muzikálu Drákula v roli Lorraine a hned jsem si řekla, že si Vás dám do fanclubu :-) Jste opravdu úžasná ! Máte nádherný hlas a krásně zpíváte - třeba i francouzsky :-)
    V Duetech...když hvězdy zpívají jste byla s Pavlem Zedníčkem můj nejoblíbenější pár ! Moc jsem Vám fandila . Jako pár jste taky skvělí .
  • narozeniny

    tak budeme mít za chvíli 31.narozeniny
    • Re: narozeniny

      jste úžasná zpěvačka,jedna z nejlepších u nás.Máte nádherný hlas! jen tak dál, talent se nezapře *3*
    • Re: narozeniny

      už je to tady *1*
  • ivka

    Omluva

    Všem fanouškům Radky Fišarové se omlouvám, že jsem zvěřejnila na tomhle servru jejich fotky s Radkou bez dovolení. Samozřejmě, že fotky co nejdříve smažu a ještě jednou se vám omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit