Přejít na výpis diskuzí

Radka Kocurová

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Milá Radko, moc gratuluju a přeji hodně zdraví malému a celé Vaší rodině :-)!
  • Už se těším až dítko povyroste a jeho mamka bude rozdávat úsměv z obrazovky. Kremaci při svém věku eště odložím.Hodně štěstí!
  • Dobrý den Radko, přejeme Vám hodně štěstí a ať se Vám vyplní všechna přání jak soukromá, tak pracovní. Pozrdavujte Tomáše.

    Petr K. s rodinkou
  • MILÁ RADKO !

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠIM NAROZENINÁM VÁM PŘEJE ELITA (John,Karel,Jiří,Jan,Eva,Jana,Dana,Dáša,Božena a Lenka). *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • R.Kocurová - pěkná a mám za to, že i chytrá, ale proč se zahazuje s tím hulvátem, který s takovou chutí vyřvával veřejně vulgárnosti o Dru....kovi - nepochopím ( a nejsem sám ). Nebo ty soutěže miss jsou organizovány opravdu jen pro to, aby se ze společnosti "vypreparovala" pěkná děvčata pro postele bohatých, ať jsou to třeba sebevětší nevychovanci a hulváti ?? Radko rozum do hrsti!!!
    Jarda z Moravy
  • Nezdá se vám, že je Radka těhotná? Vždycky, když vidím počasí, tak má takové podivné oblečení, co jí zakrývá bříško a párkrát se mi i zdálo, že opravdu nějaké větší bříško má.
    • potratila....asi k tomu přispělo i to že kvůli profesi roky málo jedla...
      • Je to smutné, co se stalo, nikomu bych nic takového nepřála zažít, měla jsem taky veliké problémy v těhu, ale malý se udržel a je krásný,chytrý a je zkrátka náš...první co mě napadlo, že takové, jako populární Hanychová, která v těhu i kouřila dá život vždy to nej a pak jsou tady ti, co si miminko opravdu přejí, dávají mu lásku již od počátku, kdy je ještě zachumlané u maminky v bříšku... a pak :(((( Zase Naše drahá příroda matka je natolik inteligentní, že se dokáže postarat i o dětičky, která by byla nějak poznamenána a na našem světe by se jen trápila...Milá Raduš, hodně sil, lásky a odhodlání a věřím, že se již pod vánočním stromečkem budete radovat opět ze // :)))
        • Myslíte to dobře, Petro, ale bohužel // pod vánočním stromečkem těžko budou. Ve 22tt (pokročilé těh.asi tak jako Radka)jsem musela porodit mrtvé miminko a z vlastní zkušenosti vím, že se pak musí min. 6měsíců počkat, aby se tělo jakš takš vzpamatovalo. Ale Radce i já posílám hodně síly a přeji hodně vzájemné lásky s patnerem, aby vše ustáli a brzy se to vytoušené miminko povedlo, i když to tu těžko bude číst.
      • Kdo ví, jestli nebylo miminko nemocné. Tak jako tak, je to strašně smutné a nikdo si nezaslouží přijít o dítě, ani nenarozené *13*
    • Přesně to jsem si dnes taky říkala, pořád má volné oblečení přes bříško, tak uvidíme :-)
  • Fešanda

    Tak tuhle rosničku opravdu zbožňuju!!! Je neskutečně krásná! *3* Jen tak dál Radko, máme Vás rádi!!! *4*
  • Fotky

    Včera jsem si prohlédl její fotky. Byl to pro mě objev.Jsou moc pěkný. *4*
  • bohudik

    Radka

    Vse nej k narozeninám *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit