Přejít na výpis diskuzí

Radka Pavlovčinová

OSOBNOST 27.12.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keď hovorí po slovensky ,príde mi oveľa prirodzenejšia ako keď hovorí po česky.Každopádne je veľmi talentovaná nielen vo speve,tanci ale vie aj dobre hrať.
  • ✌✌krásná✌✌
    • Ano, ano: http://foto.osobnosti.cz/radka-pavlovcinova-780718
  • Krásně zpívá, neuvěřitelně tančí, je přirozená, milá, talentovaná a krásná.
  • Je to dobrá herečka
    • roflmao
  • Ahoj Strasně krásně tancuje já taky tancuji ale ne tak hustě jak ona *3*
    • co za tanec tancuješ??
      • Tanec svatého Víta *1*
  • je to fajn baba a znam se s jejim brachou
  • může být fajn, dobře hrát, ale krásná teda není ani OMYLEM. Zuby fakt jak kobyla, oči jak mongolka, není to nic proti ní, ale proti těm, kdo ji označují za krásku. K smíchu. Působí spíš dojmem urputné kudlanky. Nazývejme prosím věci pravými jmény, to je vše.
    • Hleď si svýho a neposuzuj ostatní..tebe asi nemá moc lidí rádo ;) A akorát jí závidíš-nechceš si to přiznat ale je to tak !!! ;)
  • Je fajn a nevim jak oni muzete tak mluvit to jste ubozaci sudte se radsi sami nikdo neni dokonali krasne hraje v prvnim kroku tanecnici Silvii fakt super!!!!!!TAK SE RADSI SUDTE SAMI
  • nechápu,proč tuto osobu média stále označují jako krásku a překrásnou herečku a podobně..dle mého není vůbec hezká,vypadá jak kobylí mládě,zuby katastrofa..každý jsme nějaký,ale hodnotit jí jako krásku je tedy divné!! *7*
  • je dobrá herečka ten co nadal že je kur on je zase blb mám ju ráda hraje skvělé ty si blbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit