Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Kvalitný herec to bol 

  • ŠKODA, že si bůh vždy povolá ty nepravý. Mohlo byt i vice filmu kdyby nebylo Bohdalky pomstychtivé herečky která neunesla kopačky. Chudinka postarala se pěkně o jeho herecky konec
  • Dnes má svátek skvělí herec RADOSLAV BRZOBOHATÝ. *4* *4* *4* *4* .
  • Skvělý český herec. Podle mě nejlepší v seriálu F.L. Věk. Jak on tam dokázal chytit za srdce!! Nikdy z něj v tomhle seriálu nedokážu spustit oči, celou mě to polapí. Podal zde brilantní výkon, měkká dikce, snad je to jeho životní role. Kdyby nic jiného nenatočil, tak kvůli tomuto seriálu se mu vyplatilo narodit.
  • Dnes 4.2. dávají SNĚŽENKY A MACHŘI.Je to skvělí film.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Radoslav Brzobohatý byl a bude nejjjjjjjjjjlepsí herec
    a hrál i ve sněženkách mahřích to je můj nejoblíbenější film. *4* , *4*
  • je smutné že umřel když byl stejně maldý jako ondra B. tak si myslím že byl stejný byl to nejlepší herec :)
  • Radoslav Brzobohatej se nedozil 80.let, pre zemrel den predtim. Tak to teda fakt nechcu takhle dopadnout. Vlastne ani nikoho neznam, kdo by chtel.radoslav za to nemuze, ale je to blby. Hoxne blby
  • Souhlas, skutecnych hercu/herecek je tady poskrovnu. Spomenu Bolka Polivku, J. Bohdalovou, J. Jiraskovou. Hrusinsky mrtvy *9* Mensik mrtvy *9* Zazvorkova a Ruzickova taky *9* . jede do do sra*ek.
    PS cvargu z Ordinacii a pod. "nadher" nepocitam *1*
  • je nám moc líto odchodu tohoto velkého herce, patřil mezi největší herecké legendy a těch už není mnoho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit