Přejít na výpis diskuzí

Radůza

OSOBNOST 16.3.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radůza bude v září 2012 vydávat nové album Ocelové město!!! *14*
  • Nedávno som bol v Slovenskom rozhlase na Radúzinom koncerte, sála bola vypredaná do posledného miesta. Na publiku ma zaujalo to, že vzhľadom na neveľkú kapacitu koncertnej sály, sa tam nachádzala zaujímavo pestrá vzorka ľudí- od introvertov vo vyťahaných svetroch, cez zarastených, nedbalo oblečených intelektuálov po ľudí v značkových oblekoch. Najmladší návštevník odhadom mal asi 13 a najstarší slušne cez 60. Samotný koncert bol silný odvar emócií, hudby lásky a Radúziných výpovedí. Počas vystúpenia sme zažili stavy melanchólie, úprimnosti, radosti, smútku, túžby,...bola to sila a prúdenie energie medzi javiskom a hľadiskom bolo skoro hmatateľné. Koncert nebol "odspievaný". Ona to tam tisící krát znova prežila, a jej imidž bolo to posledné, čo tam koho v sále zaujímalo..
    Čo sa týka Radúzinho prejavu- nepoznám žiadneho speváka na českej, alebo slovenskej scéne, ktorý by sa dokázal tak úprimne otvoriť vo svojej tvorbe a dať poslucháčom VŠETKO čo má, čo prežil, prežíva a to od detstva do teraz. Radka má môj neskonalý obdiv a ďakujem jej za čistú energiu ktorú nám dáva jej tvorba...
  • Radůza se nedá moc poslouchat - hlas je vulgární,projev zpěvu obhroublý,spousta lidí má tento názor.
    Respektuji však jiné názory. Mně její zpěv tahá za uši,musím ji vypnout,pokud ji slyším.
    • Jednoduchá rada... Nepochopím, proč Radůzu posloucháte. "Pokud ji slyšíte, musíte ji vypnout". Hloupější "hodnocení" se často neslyší. Když vám její písně a hlas nezajímá, jak můžete hodnotit jak je "její vulgární". Blahoslavení budiž chudí duchem, neb jejich je království nebeské...
    • Souhlas
    • *16* Radůzu považuji za jednu z nejlepších českých zpěvaček,ale rozumím lidi jako ty mají raději něco vulgárnějšího a agresivnějšího možná i něco vyumělkovaného *11*
    • Spousta lidi...? Podle tohoto komentare bych soudil ze jste tak maximalne 16 let a spolu se spoluzaky poslouchate soucasnou pop-music. Vyrazy vulgarni a obhroubly jsou ve spojeni s Raduzou smesne...
  • xaviernecrophilly

    30.3. v ČB

    Je skvělá, už se těšim na její koncert!
  • 4 - EVER

    Radůza je vážně skvielá zpěvačka !!!
    Její písničky sou fakt pěkný !! <3
    Blondýnka
    Jedem..
    Nejelp
  • MP3 ke stažení zdarma

    MP3 zdarma od Radůzy - http://mp3.izdarma.cz/mp3-zdarma/ra duza-mp3/
  • Tehdy jsem ji propásl, když

    hrála jako neznámá ve Zlíně ve vile T.Bati - a to úplně bez vstupného, jako osoba známá jen pár lidem. A dvakrát jsem zkoušel pak její koncert nahrát z TV. Jednou byla jen jedna stopa zvuku a podruhé blbne začátek a konec ...
  • Je svá,otevřená a bez ambic

    Radůza je výborná zpěvačka,řekla bych taková neskažená biznisem a těmi hvězdnými manýrami.Chodí ve věcech,které má ráda a nijak extra se nezkrášluje,´ve svých výstupech je vtipná akorát mne překvapila na vystoupení..když jsem jí byla zhlédnout naživo.To jak se s harmonikou kimácela na židli,to ještě docela šlo,ale litovala jsem jí jak jí bylo neustále vedro,jak se utŕala ubrousky a hltala minerální vodu,neboť potřebovala schladit hlasivky.Takže teď vím,co od ní očekávat...tak už možná nebudu příště nad jejím výstupem kóulet očkama a zvesela se vesele usmívat.Já tvrdím,že je svá,čistá a otevřená,ale...umí překvapit.Děkuji Radůzo
    • Re: Je svá,otevřená a bez ambic

      Ahoj ja taky videl Raduzu na zivo byl to presny opak ji byla v tom divadle kosa chtela mikinu byla super a uihrad i na dudy.
    • Re: Je svá,otevřená a bez ambic

      Předloni jsem se třemi spolužáky hrála maturantům před svaťákem. Hrajeme folk a pak si mě ještě k sobě přitáhlu kluci ze třeťáku, kteří hrají Beatles a na mně se jim líbí, že držím kytaru obráceně. Takže jsem hrála basu. A za 3 hodiny hry jsem se už taky sotva držela na nohou a jazyk se mi pěkně lepil na patro. Nezávidím, ale obdivuji. Renáta.
  • dobře zpívá,hrozně u toho vypadá

    Její písničky jsou hezzký ale nesmím ji u toho vidět zpívání vidět.
    • Re: dobře zpívá,hrozně u toho vypadá

      Nechápu, co na Radůze není k vidění. Je to úplně normální ženská, navíc šťastná maminka, a dokud zůstane ona normální, budou její písničky naopak nevšední a opojné. Já z nich cítím příjemné teplo, které mile hřeje u srdce nebo naopak z některých sálá obrovská energie.
      Renáta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit