Přejít na výpis diskuzí

Renata Langmannová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší :) *5*
  • jsi sexy

    nejhezčí jsi v prádle nebo v plavkách máš krásná prsa ,tělo,zadek, úsměv,oči no prostě jsi nejkrásnější chtěl bych tě někdy potkat a osahávat tě. *14*
  • kočka

    renatko jsi moc pěkná slečna v plavkách ti to velmi sluší a hádej co ted jdu dělat.....jsi nejhezčí......... *14*
  • nechápu

    nechápu jak může dělat modelku je ošklivá je tolik krásných modelek tak proč proboha tohle
  • Je jeste hezci..

    Jak ted zhubla tak je snad jeste hezci..ma desne hezkej usmev..ale nechapu proc kdyz dela photoshot tak ji davaj ty kudrnaty vlasy a desny obleceni!...to k ni prece vbc nejde...
  • Je nádhernááá...

    Je nádhernáá.. *14* *14* Snad nejhežčííí. Strašně se mi líbí jednou jsem se s ní potkala a chtěla bych jí ještě někdy vidět.. Je to nádherná holka.. *14* *14*
  • kočka

    Renatka je moc pěkná holka a nejhezčí miss co jme kdy měli.Mám tě ráda. *14*
  • ona

    Tak jako já nevím taka obyčejná holka jakm odelka nevypadá ani xichtem ani postavou....
    • Re: ona

      jak podle tebe vypada postava modelky??? Chodici kostra? Renata má krásnou postavu!
  • bohudik

    Misska Renča

    Je to bezva holka viděl jsem jí na přehlídce spodního prádla a teda mama míja to je kus a ještě co trochu zhubla naprostá jednička *4* *4* *4*
    • Re: Misska Renča

      Je úžasná moc ji miluji *14* *14* *14*
  • Zůstaň pořád stejnáá..

    Rendu znám docela dlouho, a vím že její sen byl stát se miss čr...když se jí to splnilo moc jsem jí to přála je to fajn holka. *3* Reny držím ti moc palečky *4* *15* mšj se krásně papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit