Přejít na výpis diskuzí

Renata Visnerová - Prokopová

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Renata je má letní láska z mládí, když jí bylo 15 a mně 18. Na chvíle s ní strávené rád dodnes vzpomínám, a pohled do jejích krásných očí mne prostě dostal... *14*
  • chameleon-j

    Viděla jsem ji

    Renatu, jsem dnes potkala ve Vinohradské nemocnici, byla tam se synem i mužem,chlapeček je podobný na oba rodiče. Renatka je opravdu hezká a překvapilo mě, že je i celkem vysoká. :)
    • Re: Viděla jsem ji

      Ahoj všichni,Renáta ležela se synem spolu s nami ve Vinohradské nemocnici a byla moc fajn.Já hlavně vůbec netušila,že je herečka,až jiná maminka mi to řekla.Není to vůbec namyšlená kráva,ale normální mamina se stejnými radostmi a bohužel někdy i starostmi.Tak se mějte Andrea
  • mimi

    Tak to Renatě moc gratuluji a ať se málemu daří k světu! Děkuji za info *15* *15*
  • Miminko

    Renatě se narodil druhý kluk..jmenuje se Eduard Prokop.
    • Re: Miminko

      Ahoj všichni, slyšela jsem, že první těhotenství Renaty bylo komplikované (hellp syndrom), to druhé bylo už bez potíží?
      • Re: Re: Miminko

        druhé těhotenství proběhlo bez potíží, oba jsou zdraví a daří se jim výborně! *4*
  • mimi

    Ví někdo co se Renatě narodilo???? napište moc jí fandím a mám ráda *3* *3*
  • Miminko :-)

    ANO,Renata čeká narození druhého potomka..Okolo září 2010. *3*
  • renata

    je to fakt rajc zenska... jo a zaradil byx tam roli z jednoho dilu Preslapy II *3*
  • ann

    je pravda, že Renatka čeká druhé miminko??
  • Je krásná

    Je to kus nádherný ženský, která přímo zaperlila ve filmu Prachy dělaj člověka. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se dá proti tomu dělat. Jen tak dál a hodně štěstí.
  • 2.října

    Dnes 2.října 2008 slaví Renata krásných 28 let... Vše nejlepší !!! *15* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit