Přejít na výpis diskuzí

René Novotný

OSOBNOST 6.3.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Dobrý den,René,se zpožděním jsem se dívala na Vaši 13 komnatu.Jste velmi milý,sympatický muž,který ví co od života chce a váží si opravdových lidských hodnot!Hledáte to co vám v životě chybí-láska,milující partnerka a děti.To samé hledám i já,proto jsem se odvážila a napsat pár řádku.Moc ráda bych Vás poznala a seznámila se s Vámi.Nevím,jestli je to vůbec možné,ale kdyby jste se o mě chtěl dovědět víc,ráda napíšu i pošlu fotečky.Chtěla jsem zjistit Váš mail,ala to se nepovedlo *9* Přeji krásný den a hodně štestíčka.Pavlína
    • wauworld

      Re: pozdrav

      trochu přehnaná snaha ho získat kvůli penězům !
  • pozdrav

    Dobrý den René, zdravím Vás. Dívala jsem se na Vaši 13. komnatu, působíte velice sympaticky a energicky. Máte záběr podobně jako moje sestra. Také dělala vrcholový sport - basket, ale nakonec přes svou hloupost to nedotáhla tak daleko jako Vy. Pořád ještě hraje, ale hlavně trénuje, také podniká a i jinak je velice akční. To hlavní ji však chybí, někdo do pohody, s kým by si mohla povykládat, někam si zajít, zajet ... Vím, že je to hloupé, ale pokud byste byl jen zvědavý pošlu Vám fotku a nějaké informace. Tuším, že při Vašem životním stylu nemáte mnoho času na hledání partnerky, stejně jako moje setra partnera, a tak Vám to chci jen usnadnit. Chápu, že těch, co Vám to chtějí usnadnit, jsou hromady, ale za zkoušku nic nedám *4* Mějte se fajn. M.
  • Chci kontakt :D

    Kde získám nějaký kontakt na p. Reného? Prosím o zaslání na e-mail. Děkuji Jarka *4*
  • Poděkování

    René, včera jsem se dívala na Vaši 13. komnatu a byla jsem moc mile překvapená. Znám Vás jen jako vynikajícího sportovce z televizních přenosů, Vaše vystoupení jsem nikdy neměla to štěstí vidět naživo. A teď jsem Vás vnímala v úplně jiném světle - jako milého, příjemného, kultivovaného a vstřícného člověka. Měla jsem pocit, že jste velmi empatický a moc bych Vám přála "báječnou" ženu a život plný štěstí.
    Zdraví Alena.
  • Klobouk dolů

    Včera jsem shlédla pořad 13. komnata, ale musím tada říct, že ve mě nechal stopu a ještě teď o některých věcech přemýšlím.Život Vám tolikrát podrazil nohy, že je tedy obdivuhodné, že jste to ustál.Tleskám Vám. Jste moc sympatický a působíte příjemně.Prostě chlap do nepohody.Přeji vše nej...
    Zdraví sestřička Ina. *14* *14* *14*
  • Pozdrav

    Ahoj René,
    pořad 13.komnata mě velmi zajímá a konkrétně na Tebe jsem se moc těšila, neboť nás spojuje Brno, chodila jsem na ZŠ Botanická do třídy s Janou Havlovou a můj bratr Petr Z.chodil do třídy s Tebou.Mimo jiné sporty jsem zavítala i do "světa krasobruslení",ale zákulisí tohoto sportu bylo "trošku složité"a já se svým naturelem zřejmě nevyhovující....Kolem mého 15.roku (Tobě 21 let) jsme na sebe pokukovali na zastávce MHD a poté jsme se párkrát sešli a telefonovali si...Možná si nevzpomínáš...nevadí...Už tehdy jsem pochopila, že jsi velmi disciplinovaný člověk - ono to ani jinak ve vrcholovém sportu nejde...!Byla jsem velmi překvapena z událostí, které jsi odkryl v tomto pořadu a klobouk dolů, že jsi to tak všechno ustál....Jak vidno lesk slávy má i své stinné stránky a mrzí mě, že i v soukromí to nemáš ideální, ale každý sportovec se umí lépe s těmito "průšvihy" rvát...Působíš na mě velmi kultivovaně, mladě, příjemně i když trochu smutně.Partnerské vztahy jsou poměrně složitá "disciplína" a po všech mých osobních "karambolech" se ztotožňuji s názorem, že aby to mezi mužem a ženou fungovalo dlouhodobě, stačí docela "málo"....žena musí k muži vzhlížet a on ji milovat....Přeji Ti, aby Tě to potkalo, protože lásku potřebujeme všichni a blíženci dvojnásob..!Měj se krásně.Kamila *3*
  • Zdravice

    Milý René,se zaujetím jsem se dívala na Vaši 13.komnatu.Moc se mně líbila,jste skutečně velký mistr svého řemesla umělec.Je zvláštní,že někdo se musí se životem pořád prát,což bylo vidět na Vašem příběhu,taky si člověk uvědomí jak je úspěch pomíjivý a lidé velmi často zlí.Přeji Vám ze srdce jen samé hezké okamžiky,ať najdete sympatickou životní partnerku a potkáváte jen dobré lidi. *4*
  • nikaa2

    13.komnata

    Ahoj René,po shlédnutí 13.komnaty,kdy mi chvilkama naskakovala husí kůže,jak jsi to skvěle zvládnul,Ti chci složit poklonu,protože k takovýmto statečným a čestným lidem vzhlížím.
    S pozdravem Veronika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit