Přejít na výpis diskuzí

Richard Roxburgh

OSOBNOST 15.1.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vás tu víc co nemáte rádi tu jeho ženu, protože žárlíte?! *14* *15*
  • Mě se začal líbit od té doby co jsem viděla film Van Helsing. Bude to asi 1 *1*
    • Tak to mě taky *14*
  • A little late but still. Happy Birthday *14* *4* *2* *3* *1*
  • vsechno nejlepsi trochu vic opozdene *15*
  • tyret
    Mně se líbí v Začalo to v kuchyni. Má šmrnc. *3*
    • Ten film vypadá moc hezky, ale nevím kde ho mám stáhnout! *14* Nemáte nějaký tip?
  • jackieq

    To je on, mého srdce šampion

    Jé hej já z něho prostě nemůžu, jako Drákula k sežerání (jasná, že bych mu podstrčila mojí tepnu na krku*15*), ale jako taťka v Sanctum, je taky boží - to jsem ouplně jednu scénu vořvala!!!! Ten kdo viděl ví!
    Zkrátka když ho vidim, tak ani nevim jak se jmenuju.... to chodim furt zamyšlená... *14* *14* *14* ..... *1*
    • Souhlasíme s tebou jak hraje Drakulu je k nakousnutí asi bych mu řekla dělej si semnou co chceš *14* *1* *1* *1* *1*
  • calleris

    wow o_O

    jako dracula je totálně sladkej *8*
    nejlepší je jak na začátku vystoupí z toho ohně a ledabyle si odrhne ten pramínek vlasů z obličeje, u týhle scény sem se málem rozpustila *14* *14* *4* *8*
  • kuddel

    hmmm

    VE VAN HELSING JE STRASNE SEXY. REN NEJVIC SEXY DRACULA, JAKY KDY BYL. ALE V MOULIN ROUGE JE TAKY TOTALNE K SEZRANI. HLAVNE, KDYZ ZPIVA LIKE A VIRGIN *1*
  • kusan:-)

    po sto letech sem si pustila van Helsinga a připoměla si toho sexy Drákulu, od kterýho by se nechala kousnout snad každá *14* když sem si pak našla jeho real foto na netu, nestačila jsem zírat, úplně nekdo jiný,a le je fakt, že šíleý charisma, šílený sex-apeal, prostě nádhernej zralej chlap...och *5* *5* *5* *5*
  • Dracula

    Podle mě je fakt nejhezčí drákula, kterýho jsem ve filmu viděla. Od něj by se člověk nechal snad i pokousat. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit