Přejít na výpis diskuzí

Richie Sambora

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soptiik
    Všechno nejlepší k narozkám Richie :D
  • Richie Sambora

    Rik je úžasnej nejenom hrou na kytaru ale i zpěvem. Jen je škoda že je zase v léčebně,aby se dostal ze závislosti na alkoholu. *9* Podle mě je Sambo nejlepší.
    Pokud se chcete o Bon Jovi nebo jejich členech dozvědět víc,koukněte na web: the-best-bj.estranky.cz
    *4*
  • Richie Sambora

    Richie je super kytarista a ke kapele Bon Jovi se naprosto hodí.Je taky super zpěvák.No, co ještě říct.Je prostě super.Áďa *4*
  • Richie !!!

    Richie je nejlepší a zpěvák a kytarista na světě!!! Nikdo ho nikdy nenahradí... :D Je prostě jedinečný *14*
  • monii

    jo to maximalne ale ted mu to taky sekne a navic ta hra na kytaru jeee a uzasne zpiva *14* *4*
  • jameswhildlea

    Richie

    Richie je naprosto boží. Je tak nádhernej, hlavně v 80. letech, kde měl dlouhý vlasy.
    *14* *14*
  • Richie

    Richie má v kapele Bon Jovi své místo třetí desítku let. Mám rád jeho tvorbu tónu, jeho styl hry. Je to taky samouk, což se dá poslechnout v jeho ze sólových albech.Určitě musím podotknout, že jeho sólové projekty jsou jistě procítěnější než samotní Bon Jovi. Ti už mají své odehráno, jsou legendou. Viděl jsem Richieho sólově v klubu na DVD, bohužel na živo ne a musím říct, že to je o něčem jiném než koncert B.J. na kterém jsem byl. Určitě by neškodilo míti jeho učebnici. Bohužel nemám, jestli někdo má, písněte. Mějte se. Jiří. *3* *5*
    • Re: Richie

      jo to je pravda.taky bych chtěla jít na koncert BJ.to asi muselo být super dostat se naten koncert,že jo? *7*
      • Re: Re: Richie

        Áďo,
        je super bejt na koncertu Bon Jovi,ale sama jsem to ještě nezažila,ale za měsíc to zažiju...na což se těšim jak malá holka.pač BJ sou můj život.
        Kdyby si chtěla tak mi napiš. *1*
  • forver

    richie je nanahraditelnej proste uzasnej *3* *4*
  • Richie

    jojoo Richie to je borec :D patří už prostě k BJ :D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit