Přejít na výpis diskuzí

Ridley Scott

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clever.girl11

    RS

    Tak přátelé tento pán změnil dějiny filmu... přesnost, napětí, úžas snad ve všem... miluju Black hawk down a samozřejmě Vetřelce....
  • Vetřelec:Evolution

    Prý bude točit Vetřelec:Evolution. Nevíte někdo něco?
    • therexis

      Re: Vetřelec:Evolution

      Kecáš! To by bylo super! Ale faktem je,že by nás to mohlo zklamat,ty nejstarší nemaj chybu... *14*
  • Vetřelec:Evolution

    Prý bude točit Vetřelec:Evolution. Nevíte někdo něco?
  • Je to jeden z nejlepších světových režisérů. Jeho filmy mají vždy výborné herecké obsazení ( např. Russel Crowe ve filmu Gladiátor je excelentní), smysluplný a zajímavý děj a hlavně jde vidět, že spolupracuje se špičkovým filmovým týmem (myslím tím skladatele hudby, vokalisty, kameramany, lidi, kteří dělají vizuální efekty, kostyméry, maskéry,...) - díky takovému týmu s Ridleym Scottem v čele je téměř 100% jisté, že film bude skvělý. I když jsou jeho filmy trháky, které "jdou na dračku", je v nich podle mě i kus umění, který ve velkém množství dnešním filmů postrádám. Abych to uzavřela - Ridley Scott je pro mě režisér číslo 1!!!
  • Pro me je z jeho tvorby uplne nejlepsim filmem Black Hawk Down - clovek ma pocit ze tam s tema vojakama je.Naprosto skvele natocene.A i jeho ostatni filmy sou super *1*
  • Ridley Scott

    Jeto SKVELEJ režiser každej film co natočil je skvelej počinaje Vetrelcem,1492 Dobiti raje,Kralovství Nebeské a samozrejme oskarovej Gladiator !!!
  • Líbí se mi jeho filmy,jak sci-fi tak fantasy, historické, atd.Nejraději mám Hannibala, Vetřelce, Gladiátora, Legendu atd.Je to vynikající režisér.
  • Ridley Scott

    Podle me nejlepsi svetovy reziser. Jako jediny umi bravurne zpracovavat historicka temata o cemz svedci jeho Gladiator nebo Kralovstvi nebeske. Ve svych filmech dokaze navodit neuveritelnou atmosferu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit