Přejít na výpis diskuzí

Robert Fico

OSOBNOST 4.4.2009 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Toto, čo je teraz táto vláda, tak stokrát horšie ako bol Fico a Smer-SD

  • Luky1987

    Zkrachovaný Fico aj celá strana Smer 

  • Luky1987

    Kiska je lepší ako tento Fico

  • Vážený pane Fico,vyslechla jsem dne 7.1.2016 Váš projev na ČT24 a vše,co jste řekl, mě nesmírně oslovilo,protože vše,na co jste upozornil je pravda a jen tupci mohou s Vámi nesouhlasit.Je vidět,že Vám není osud Slovenska lhostejný a uděláte pro svoji zemi to,co je ve Vaší kompetenci a silách.Mnozí lidé vůbec netuší,co se na Evropské země připravuje,protože média vůbec neinformují skutečná fakta,ale ta podstatná zatajují a obcházejí.Škoda,že nemohu toto říci o českém premiérovi,který musí poslouchat mocipány z Bruselu,ale budu doufat,že Češi včas otevřou oči a přijdou na podstatu věcí.Jinak Vám přeji hodně zdraví,štěstí a odvahy ve Vaší nesnadné práci,s pozdravem Marie.
  • Luky1987
    Fico je zlodej a klamár celý SMER aj SDKÚ atd. Jediný normálny bol so všetkých akorát tak Slota, ten aspoň vedel povedať čo si myslí a mal pravdu
    • Veľká pravda
  • Stydím se za našeho premiera Sobotku, kterej Vás a Orbána podrazil ohledně žaloby na EU ve věci kvot. Zato za Váma stojí můj prezident, tak aspoň někdo. Přeju Vám hodně úspěchů.
  • Luky1987
    Fico je taký istý hajzel ako všetci naši politici *11* *11* *11* *11*
  • FICO zo svojou SMERACKOU bandou nech sa daju vypchať banda zlodejska
  • Přeji panu Ficovi hodně zdraví , štěstí lásky a hodně uspěchu v práci, chci vás pane Fico poprosit kandidujte na příštího prezidenta slovenska jen vy na to máte a néten vysmátý Kiska
    • On pchhhhhhhh Kiska perfektný Fico je ešte horší než WC. A ty ho nepoznáš však ty si Čech čiže ty onom nevieš
  • Luky1987
    Fico je obyčajná bolševicko - eštebacka ošípaná *16* *16* *16* *16* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit