Přejít na výpis diskuzí

Robert Sean Leonard

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JoJo Robert je nejlepší škoda, že House nenakopl.
  • cipkavorel
    Robert byl jako mladej kouzelnej ,ale teď je ještě kouzelnější *14*
    S Hughem Lauriem(kdybych to napsala špatně tak se omlouvám,moc to neumím *13* )jsou dohromady skvělá dvojice *3* *3* *14* *14* *14*
  • mrzimor

    Wilson

    Je pěknééééééééj *14* *14* *14* *14* *14*
    • lili444

      Re: Wilson

      Moc...a mimochodem..havraspár je lepší *15*
  • lili444

    Wilson/Robert

    Roberta upa zbožňuju,je to snad nejlepší herec,jakého znám(a to jich znám hodně)...je velmi talentovaný a neuvěřitelně pěkný...hned jak jsem ho viděla,získal si můj obdiv.Nemám co dodat než *14*
    • Re: Wilson/Robert

      Neřikám že Robert Sean Leonard není pěkný, je velmi pěkný *1* , ale nevim když sem se koukala na rozhovor s nim, tak mi připadal dost zvláštní nezasmál se a působil nesympaticky, možná byl jen napjatý, opravdu nevim. Bezpochyby je krásný v seriálu Dr. House i v civilu, když nosí brýle, ale nedokážu odhadnou jaký je chováním, možná měl jen nějakou špatnou nálada, ale při tom rozhovoru mě moc nenatchl. *7*
      • lili444

        Re: Re: Wilson/Robert

        no to nevim no,ale kazdy ma nekdy take tremu nebo spatnou naladu,ale ja ho povazuji za nej herce a to nic nezmeni *4*
  • gunny

    Wilson

    No Wilson je moc fajn,ale ve čtvrté sérii ( 4×16 ) tam je mi ho opravdu líto když mu umře Amber a pak ještě obětuje House,kterýmu zůstanou trvalé následky.
    zkrátka je to smutný ale nejlepší seriál.
    • roslin.l

      Re: Wilson

      House už strčil nůž do zásuvky, zkusil infikovanou krev, tak proč si trochu nesežehnout mozek pro jediného přítele??
      No a House bude celkem v pořádku. Jinak Robert je v tomto díle dokonalý. Člověk měl chuť ho pořád utěšovat.
  • roslin.l

    Wilson

    Wilson je skvěle zahraná postava, která je díl od dílu sympatičtější. Nejúžsnější bylo, když vidíral House elektrickou kytarou, aby si vybral nový tým. Na to se opravdu nedá zapomenout. Robert svou postavuje hraje skvěle a vysloveně si užívá momenty, kdy mají repliky společně s Hughem. House, Wilson a Cuddy jsou jak by se řeklo anglicky best.
    • lili444

      Re: Wilson

      jj,elektrická kytara je nezapomenutelná...stejně jako Wilsnovo trápení nad úmrtí Amber...
  • pussycat

    Robert

    Je táák hezkej! Souhlasím s tím, že je v nej letech, ani málo ani moc *14* . Ale co je na něm to neprosto nejhezčí, je podle mě jeho úsměv, tím mě naprosto uchvátil, takhle se usmát na mě a jdu do kolen blahem. Teď bych si asi měla setřít tu slinu *15* *15* *15*
    • lili444

      Re: Robert

      jo,jeho úsměv by člověka dostal na kolena...a ty jeho oči...ty se vám opravdu zaryjí hluboko do paměti....zbožňuju ty jeho psí oči...
    • roslin.l

      Re: Robert

      S tím se nedá nic, než souhlasit. Má úžasný úsměv. Má momentky, kdy je sladkej *14*
  • :))))

    Kdo ho viděl v Mnoho povyku pro nic, pochopí..... *14*
  • Robert

    Ahojky! Můj názor je, že Robert je opravdu moc sympatický, charismatický a moc pěkný nejen jako herec, ale celkově..... *4*
  • vau

    Je pěknej a v nejlepších letech! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit