Přejít na výpis diskuzí

Robin Gibb

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robin měl nezaměnitelný hlas od boha.Takový se rodí jednou za sto let.(Možná).Byl to taky skvělý člověk a zůstal až do svého konce skromný.Mám ho moc ráda a budu mít dál,i když už je TAM s bráchy Mauricem a Andym.Robine velké díky.
  • Ahoj zdravym vsechny co fandi BeeGees .V tu dobu sem byl akorat v UK middlesbrough ten osudny den 20.05 .2012 vecer v 23.00. hod .jsem si sel lehnou pustim televizy a hned ukazali foto robina gibba to uz sem vedel zeje konec uz nikdy neuslisim jeho hlas .jsem fanouskem od svych 14 let a nikdy nane nezapomenu snima jsem prozil sve takrikajic mladi ted uz i dalo byse rict stari .jemi 52 let a oni zustanou navzdy v mem srdci .....dekuji
  • Ano, juliette, souhlasím s tebou, je mi to moc líto. A nezemřel dnes, ale už včera.
  • dnes Robin zomrel,je mi to moc luto...okrem inych piesni zostala po nom aj prekrasna piesen Juliette...to je moje meno...a som hrda,ze ju spieval prave Robin /Bee Gees/
  • Robin je nejlepší a moc moc mu držím palce,ať nad tou sviní zvítězí!!!
  • Happy Birthday

    Robin Gibb je můj oblíbenec.Líbí se mi hit Too Much Heaven.Bee Gees je legendární kapela.
  • souhlasím

    že robinek je nejúžasnější a taky ho miluju a taky jsem byla na koncertě, BGs jsou báječná skupina, taková hudba se už jen těžko hledá...
  • Rob

    Robinek je skvělej zpevak, clovek a hlavne muzikant a skladatel a vůbec BGs jsou super. Byla jsem na koncerte v nemecku a byl to nezapomenutelny zazitek!Proc nekdo neprijde pokecat na Kluby.Quick mezi fandy BGs?
    • Re: Rob

      robin je nejnejnejlepsi je bozi miluji ho *4*
  • Robin je nejlepsi zpěvák na světě.taky ho miluji
  • Robinek

    Robinek je ten nejúžasnější chlap na světě..........¨miluju jeho písničky....miluju BEE GEES.........a miluju HO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit