Přejít na výpis diskuzí

Rocky Marciano

OSOBNOST 15.10.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • louis

    a louis byl dost dobry.prohral kvuli tomu ze byl o 7 let starsi a proto ze ho podcenil.louis byl velikan
    • Re: Werrick

      marciano byl nej a nikdo na něj nemá ani nebude.... jsem taky boxer *13*
  • boxer11

    marciano je borec

    cus lidi ja sem boxer boxuju uz dva roky takze se da rict ze o boxu neco vim a rocky byl dost dobrej machr nikdy neprohral a to se asi nikomu nestalo tyson je taky borec ale ten za celou karieru prohral 6 takze se da rict ze marciano je lepsi kdo chodi na box napiste pokecame
    • Re: marciano je borec

      Tyson není boxer, ale komerční modelína.. A kuli jeho nesportovnímu chovani by se ani neměl považovat za sportovce... Spíš za řezníka.
      • Tyson je dobrej boxer a taky legenda a s tim nic neuděáš.Až něco takovýho jako Tyson dokážeš, vyhrabat se ze sraček k nejlepšímu, tak piš takový voloviny...
  • The Rock

    Já s boxem začínám a Rockyho fakt obdivuju...
    Je to moje modla.Začal boxovat ve dvaceti a stal se nejlepším šampionem v dějinách...
    • Re: The Rock

      pardon marciano byl mozna jediny neporazeny v historii ale nejlepsi boxer na svete je muhammad ali ne marciano tak to zustane ! a ten film marcano vs ali je blbost. ali by vyhral v realu
  • Ten pravý Rocky

    Ahoj boxoval jsem několik let a pak trénoval,takže o tom taky něco vím.Marciano,byl nej a to všichni víme,všestranný boxer,nadaný nejen silově,ale hlavně technicky velmi dobře a takových je málo.Napište někdo,kdo jste boxovali,rád pokecám.čau
    • Re: Ten pravý Rocky

      Cawko ja chem boxovat a potreboval bi som rady od skusenejsich boxerov... moholy bi ste sem zopar rad napisat??? Dakujem
      • Kámo.. :D jaký rady chceš??Chceš boxovat tak si najdi klub a trenér ti poradí koneckonců od toho tam je :D ....
  • the best

    Největší boxer v dějinách boxu!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit