Přejít na výpis diskuzí

Roman Köhler

OSOBNOST 12.7.2012 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chodil jsem k němu přes 2 roky..
    Rozhodně nejsou předchozí komentáře pravdivé.

    Mohu srovnat i s dalšími učiteli, ke kterým jsem chodil, cena je průměrná, Romanova ochota je mnohem větší, naučí Vás jakoukoli píseň dle výběru, v případě potřeby i vypůjčí kytaru.

    Základy mě naučil na rozdíl od jiných velmi rychle, naučil jsem se u něj toho hodně.

    Byl nejlepším učitelem, kterého jsem zatím vyzkoušel *3*
  • Trochu ho poznám ako učiteľa gitary:

    Pozitíva:
    Je to taký ten kamarátsky typ, nesnaží sa vám nanútiť až príliš niečo, čo nechcete. Dokáže zahrať prakticky čokoľvek čo chcete a to dosť dobre a presne, má toho hodne naštudovaného. Pohotovo dokáže improvizovať a vzájomne tak dopĺňať vašu hru.

    Negatíva:
    Absentuje profesionalita v zmysle výukového procesu. Vyžaduje od vás dlhodobú výuku, ale nemá vypracovaný stabilný systém. Miestami pôsobí manipulatívne, teda aj keď vie, čo presne chcete, tvári sa, že vám celkom dobre nerozumie :). Proklamuje, že vyučuje všetky hudobné žánre, avšak cesta k tomu vášmu je cestou kľukatou.

    Celkovo:
    Pomôže na zorientovanie a usmernenie, zvyšok je len na vás, ostatne tak ako vo všetkom.
  • frajer..!
  • já k němu taky chodil.. ale ta výuka za moc nestála, ale něco takoveho bych nerekl :D stejne mi přijde divný, že za hodinu chce 350 kč a třeba jiní učitelé za 250 kč...
    • fakt??? to je teda síla *1*
  • trapák *10*
    • Jsi kkt, já k němu chodím na výuku a lepšího učitele nenajdeš!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit