Přejít na výpis diskuzí

Roman Lasota

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    great

    Roman je mrte dobrej zpevak moch bejt tak 2. nebo 3. v supertar ale prvniho bych dala spilku no,nevadi, Roman je proste greatis!!!
  • Podpisovky

    Ahojicek vsem,pokud mate zajem se stat cleny fanclubu(dostavat novinky ohledne Romci atd.) nebo pokud mate zajem o podpisovky Romci .Ozvete se prosim na mejl Marketka_18@centrum.cz
  • roman

    romanie tu je henio sznapka kiedy zaspjyvosz v cieszynie
  • Domena romanlasota.com

    Zdarec, neměl by někdo zájem o doménu http://www.romanlasota.com? Chtěl jsem mu založit fanklub, ale nějak už nemám čas. Když tak mě prosím kontaktujte na emailu zenek.k@gmail.com
  • Já mu posílala hlasy pořád a z každého mobilu u nás doma vždy když byla superstar,ale nepostoupil *10*
  • Nedokážu pochopit jak někdo mohl o mě a Romanovi takovou hovadinu napsat!Viděli jsme se párkrát ve zpěvu to jo,ale v životě jsem s ním nic neměla *10* *16* *13* *5* Viď Romane? *3*
  • Jsi SUPER. *1* *5* *14* *3* *4*
  • taky se vam libil ROMAN LASOTAA?ME ANO POSLALA JSEM MU 102 HLASUUUUUUUUUUUU A STEJNE NEVIHRAL HMMMMMMMMMMMMM MAM NEJAKOU SMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULU *4* *16* *5*
  • veveruška

    Momentálně mi tam přijde nejlepší a nejlíp zapamatovatelnej Spilka *4* Jinak souhlas se vším co ji napsala *3* Papuš
  • Ivííku

    Ahojky Ivíku, prosím tě se už nerozčiluj s tou hnidou Lucií!!! Nestojí to za to, podle mě se musí teď vzteky kousat do zadku, nenjenom že jí vypadla Baruška Zemanová (asi Lucíík nemá už kredit nebo to zapomněla zařídit),na Blesku psali že se Bára přiznala, že se jí Roman líbí a že s ním měla něco víc.... to musí chuděru Luc drtit, Baruška je pro ní totiž nej... Lucíík je největší duševní bída , co jsem na netu našla...Takže klííídek a měj se fajne. papapa a komu fandímeeeee???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit