Přejít na výpis diskuzí

Roman Lomtadze

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soumen od zacatku

    Ahoj s Romanem jsem byl pred hoooodne roky na tabore, teda uz to nebyl ten pionyrskej. To jeste hral na kejtru a to porad a vsude.
    Nejvetsi sranda byla kdyz jsme meli stezku odvahy a Roman si vzal kytaru a celou cestu hral a zpival vse mozny skladby :-)
  • Dotaz

    Kdo dělal Lomtadzemu tuto stránku? Chtěl bych jen upozornit na pár chyb...Diky.
    • Re: Dotaz

      LOMTADZIELKO chýbaš nám veľmi *9* *9* *9*
  • no teda, na chlapy nejsu, ale bubenik uzasny...Brnensky VlakTour Cechomoru by bez nej byl jak lokomotiva bez vagonu... Ale vsechna cest i Cehomoru-moc pekny vecer. Jo, kdyz to nekdo umi a jeste z toho ma i radost, pak je to slast poslouchat...Pane Lomtadze, hluboka poklona...At se dari a mate radost z prijemneho publika... Pozn.:Vzkaz Krusovicim-na srpnove tour je lepsi vozit svarak a horkou medovinu... *3*
  • Bubeník je vážně skvělej. To sólo v Boskovicích bylo úžasný. Škoda, že jsem neviděla jeho psíka. Ale to napravím :o)
  • Moj milasek

    Lomtadzielko je uzasny clovek, a ma skveleho psa......a je to fajn chlapik....a je neskutocne sexiiiiiii:-))))) A ja ho zboznujem najviac,......zo all muzikantov......
  • Super bubeník a ještě pěknější kluk *4*
  • tak todle je perfektni bubenik a cechomorum to fakt ozivil...
    • Re:

      ajajaj! Roman Lomtadze je v Amerike a Cˇechomor
      takto nechal no , to je fakt zlé......uju,juj .tak to ste dopadli dievčatá.
      no čo už. tak zatial´. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit