Přejít na výpis diskuzí

Romana Antonínová

OSOBNOST 5.2.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ja vim, tak ted chodi s nejakym "prazakem"........a je pry moc stastna......videla jsem je nedavno v Praze na prochazce a moc se k sobe meli.....on teda vypadal moc dobre, choval se k ni jako gentleman a bylo videt, ze ji ten vztah naramne svedci!!!....
  • Romanu znám osobně. Kdo jí potkal osobně ví, že nemá nos nahoru.
    Každopádně to že je tolik nádherná na fotkách není.
    Snad jí to přinese štěstí, je moc fajn.
  • kráva

    Romana Antonínová je nadržená kráva.
  • A KDE JE TEĎ????

    Romana Antonínová je krásná a měla to vyhrát. Ale kde je teď? :o) Zvláštní, že se vždycky někam ztratí tyto tipy a nikdo o nich dál nic neví.... *5* Někdo je prodává arabáčům....???? *13*
  • znám osobně:-)

    Ahojky *4* , souhlasím s tím, že Romča je moc krásná a fajn holka, rozumná a vždycky jsem si s ní hezky popovídala *4* . Známe se z modelingových akcí a je fakt skvělá. Mám ji ráda *4*
  • Krásná Romča

    Romča je strašně krásná a milá..ať si každý říká a píše co chce ona je prostě úžasná. Na to jak je krásná a hodná má ještě dobré srdce a to se často nevidí. Znám ji i osobně a je fakt úžasná..přeji jo hodně štěstí do života
  • Krása je pomíjivá

    Sdílím obdiv k půvabům Romany Antonínové a potvrzuji, že v reálu vypadá ještě lépe. Upřímně jí přeji, aby tak krásnému vzezření odpovídala i nádherná mysl a dobré srdce. Snad neuklouzne na "banánové slupce" laciných hodnot a manýrů dnešních celebrit. Hodně štěstí *4*
  • Nejlepší Ženská

    Myslím si, že je to ta nejkrásnější a neužasnější Žena na zemi. Má tak nádherný úsměv, že jsem se do ní snad zamiloval. Ale fotky jsou nic ve srovnání s tím jak vypadá v reálu. Všem Vám přeju ať se s ní setkáte. Je moc příjemná a milá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit