Přejít na výpis diskuzí

Ron Perlman

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beauty and the Beast sem nikdy neviděla ale koukám YouTubu. Moc mě zaujal a moc se mi líbí sice není v češtině ale to neva škoda že sem ho neviděla v tv .Ron Perlman je moc skvělí herec.
  • vsechno nejlepsi!! *15*
  • Ron

    Biomouka, třtinový cukr - chvalte Ježíše Krista :-D
  • haley25

    Ron

    ahojky no koukala, jsem se ale Ron to asik nebude... a jinak s ním dávají momentálně seriál na prima-cool Zákon gangu ... je to dobrý seriál, doporučuju ale dávají ho až od 23:00 v neděli. je to skvělý herec... hrozně se mi líbí v Hellboyovi :-) *3*
  • nedoceněný herec

    Podle mě je Ron nedoceněný herec.Má tak zajímavou tvář.Mě moc zaujal ve filmu Jméno růže.přeji mu nějakou pořádnou roli,má sice už věk,ale myslím,že by si zasloužil nějakou filmovou pecku prostě:-))) *3*
  • zuzu1270

    hrůza 02!

    mohli to k němu napsat do filmografie že hrál v té královské gardě nevím proč to tam nenapsali
  • zuzu1270

    hrůza!

    a hrál taky v královské gardě ale to tu nenapsali.je to taky velice hezký film al enení tady
  • martykiller

    dolph

    ja jsem si myslel ze hellboye hraje dolph lungren *3*
  • Zvíře

    Já se jukna na ten seriál Beauty and the beast za který byl oceněný.Je to moc pěknej seriál ale nevým jak to končí.
  • Hrál v policejní akademii 7 toho Rusa ve Vetřelci 4. a ještě v jednom seriálu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit