Přejít na výpis diskuzí

Ronnie O'Sullivan

OSOBNOST 13.1.2007 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neo_ap
    Dle mého, nejlepší hráč snookeru. Přeji mu do dalších let spoustu dalších vítězství. Ať se daří Ronnie. *5*
  • 34!!!!

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ k narozeninám našemu Ronniemu!!! Nezlobila bych se, kdyby si dal k narozeninám trofej UK Championship! *4*
  • Ronnie and friends

    Dobrá zpráva pro všechny Ronnieho fanoušky! 8.listopadu se v Praze uskuteční snookerová exhibice, na které vystoupí Jimmy White, Ken Doherty, Barry Hawkins a Ronnieee!!! *4*
    • Re: Ronnie and friends

      Exhibice je bohužel zrušena *9* *9* *9*
  • minka

    škoda

    Tak Ronnie nám letos neobhájí titul mistra světa *9* Ten Allen ale hrál dobře...No škoda noc...Tak příští rok...
    • delik

      Re: škoda

      přesně tak, možná příští rok. přeju mu do nové sezóny všechno nej... *3*
  • kukkackaa

    Souboj králů

    Ahoj všichni, byl jste se někdo podívat v Praze na souboja králů??
    • Re: Souboj králů

      JJ, byla jsem tam...bylo to bezva *14*
      • kukkackaa

        Re: Re: Souboj králů

        Tak to věřim...muselo to bejt fakt úžasný...chtěla jsem tam ject taky, ale lístek byl moc drahej *9* *9* Ale muselo to tam bejt bezva...vzpomínala jsem na Ronnieho a držela mu palce, ale moc to teda nezabralo... *9* ... *3*
  • Masters

    Ronnie vyhrál ve strhujícím finálovém souboji další titul Masters *1* *4* *1*
    • delik

      Re: Masters

      ano, byl to šílený boj, krásný zápas. velké gratulace oběma hráčům. *1*
  • michelle.taylor

    Veselé Vánoce

    Chtěla bych popřát Ronniemu a Vám všem jeho fanouškům,krásné Vánoce,a pohodový svátky..jo a užívejte si volno(pokud ho máte):D:D *14* *14* *1*
  • delik

    UK

    tak nam ronnie titul na UK neobhaji. jeden den hraje skvele a druhy den se nemuze dostat do hry. *9* vcera byl uplne rozhozeny. perry s tou svou nezazivnou hrou (aspon pro me) postoupil dal. no stalo se. *16* (mozna, ze ronnie jeste nemel nakoupene vanocni darky... *1* ) doufam, ze se mu po novem roce povede mnohem lip, ze se zase da dohromady. *3*
  • delik

    premier league

    ronnie vyhral popate v rade premier league. vcera porazil ve finale selbyho 7-2. moc gratuluju. dal si krasny darek k narozeninam. *1*
    • Re: premier league

      Jo, je to bezva, byla to paráda *4* A mám skvělou novinku!!! JO a Ronnie jsou zase spolu!!! Hurááá *1* Jsem fakt ráda, mám z toho radost *4* Asi ho vzala na milost, je to dobře, Ronnie bude zase v pohodě a spokojenej *5* Včera při tom vyhlašování úplně zářil *4*
      • delik

        Re: Re: premier league

        no slava, to jsem rada. ja si rikala, ze je nejak moc stastny. *1* doufam, ze se mu povede na UK! *8* (odkud mas tu zpravu???)
  • delik

    rozchod?

    halo, lidicky, nevite nekdo co je pravdy na tom, ze se ronnie rozesel se svou partnerkou? (nechci nic rikat, ale pokud je to pravda mohlo by to souviset s mensim poklesem jeho formy v poslednich tydnech) *9* *9*
    • Re: rozchod?

      Je to tak, rozešli se... *9* Ale je to už delší dobu, rozešli se už někdy v červnu nebo červenci. Ale máš pravdu, rozhodně to může mít velkej vliv na jeho hru a asi bohužel opravdu má *9*
      • delik

        Re: Re: rozchod?

        uplne me to popletlo, protoze v tech zpravach na prime rikali, ze se venuje detem a pritelkyni. a pak mi moje draha polovicka prozradil, ze cetl v novinach, ze se rozesli. no, prave, ze si myslim, ze to na jeho hru ma vliv. ale snad se pletem a na UK bude hrat zase skvele. *8* aspon doufam a moc mu to preju
        • Re: Re: Re: rozchod?

          Jo já vím, na Primě říkali, že jsou spolu. Ale obávám se, že se nic nezměnilo a nevrátili se k sobě. Spíš Prima neměla aktuální informace. *9* Taky moc doufám, že bude v pohodě, nebude se trápit a začně opět předvádět fantastickej snooker. Takovej, jakej umí jenom on. *3*
          • delik

            Re: Re: Re: Re: rozchod?

            no, me osobne to mrzi, hodili se k sobe a maji hezke deti. jo, taky doufam, ze bude hrat zase super - presne, jak to umi jenom on. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit