Přejít na výpis diskuzí

Ruggero Pasquarelli

OSOBNOST 13.12.2016 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* no máte vlastne všetci pravdu
  • On je nejhezčí člověk na světě miluji ho *14*
  • Ahoj s kým teď aktuálně chodí s Karol nebo Cande? Tady má u obou napsané vztah... Předem děkuji za odpověď
    • Samozřejmě, že chodí s Cande, tady jsou obecně bohužel blbosti i když se je někteří snaží opravit!!
    • *3* ruggero chodí s cande podívej se na jejich instagram , fb nebo mají společný youtube kanal ruggelaria .karol nemá kluka *12*
    • Cande. Podívej se na jeho instagram
    • Ahoj ... no taky by me zajimalo s kým chodí protože tam má vlastně dve holky tak by mě to zajimalo ..... *2* *7* *7*
  • Myslím že to je jeho volba koho si vybere nemůžeme říct s kým má byt a s kým ne.
  • Myslím že to je jeho volba koho si vybere nemůžeme říct s kým má byt a s kým ne.
  • Ahoj,Karol s Ruggerem nechodí,lebo Ruggero chodí s Cande,tak prestaňte tu robiť a prerábať pravdu!!!!!!!!!!
    • Ahoj ona hrala postavu v Soy Luna 2 ako Eva ze?
  • Milá Julčo,
    myslím že máš pravdu Rugge a Cande se k sobě hodí.Sleduji jejich kanál na YouTube a vypadají šťastně. Jak už si říkala že Karol má přítele tak je to pravda. A navíc Karol je 17 let a Ruggemu je 23 let takže kdyby spolu chodili ten věkoví rozdíl by tam vypadal trochu blbě.A Rugge je asi o hlavu a půl vyšší.
    *3*
  • Hele, máš pravdu Ruggeho znám osobně jsem na oůl Italka, moje ségra se sním baví. A chci ti rict ze se o to fakt jako zajímás kdyz tohle vse vis. Jinak souhlasím.
  • Ruggera mám ráda ale když je s Karol, Cande se k němu vůbec nehodí
  • Ludia pocopte ze je rozdiel medzi Ruggerom a Matteom! su to dvaja uplne odlisni ludia *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit