Přejít na výpis diskuzí

Sandra Rosová

OSOBNOST 7.12.2009 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mne se jí daří moc dobře. Mnohem líp než tady v ČR http://youtu.be/5jOJTiIVOjM
  • Dřív holka,jejíž zpěv se mi nelíbil, ale obdivovaala jsem ji za její osobnost, teď nechci být sprostá tak radši nebudu řikat svůj názor. Musím se vážně smát jak svůj neúspěch v ČR svaluje na všechny kolem *6* ano chápu na jejím místě bych to dělala asi taky. Za sebe mužu říct, že muj obdiv ztratila protože na uknouranou chudinku nejsem zvědava *6* nikomu nic do klína nespadlo to vim z vlastní zkušenosti....taky mám svuj sen a makam na něm skoro 5 let, bohužel je to hodně těžky a naročny a taky sem se setkala s neuspěchem......ale nesvaluju to na lidi okolo, poučim se, zamyslim nad tim co asi dělám špatně........možná prostě jen neumíš zpívat a tvé mečení je v USA populární pač mečící koza s mikrofonem na jevišti se jen tak nevidí *5*
  • wendy92

    Tak že by třetí pokus se jménem vyšel??

    Nejmenovala se náhodou tato slečna ještě nedávno Sandra Bell?? I když svý jméno má totálně jiný, taady na osobnostech je normálně 2x, jako 2 osoby..někdo to asi nepochiopil.. ale Sandřin problém, když už si chce měnit jméno a vymýšlet pseudonym, tak si má vymyslet takový který se jí nepředtane za týdne líbit.. vždyt se jmenuje každej měsíc jinak..měla by si to prvně rozmyslet nebo spíš prvně vyrůst..no nic.. ach Sandro..
    • Re: Tak že by třetí pokus se jménem vyšel??

      tak ono těch zpěvaček,co si říkají Sandra Bell je několik,aspoň další 2 jsem našel na internetu,tak asi kvůli tomu,aby se to nepletlo
      • fisqa

        Re: Re: Tak že by třetí pokus se jménem vyšel??

        Ne ,byla jen jedna a stále je!
        • Re: Re: Re: Tak že by třetí pokus se jménem vyšel??

          to se pleteš,např. 1 zpěvačka z Nového Zélandu
    • Re: Tak že by třetí pokus se jménem vyšel??

      Ahoj tenhle profil jsem založila já.Bell se jmenovala,ale v čechách se nemohla chytnou.A pak odjela do USA na soutěž a nejspíš protože tento pseudonym působil dětinsky tak si ho nechala změnit na Rosová.Pseudonym si nemění každý měísc.Co já vím tak Bell měla nejméně 6 let(od začátku své kariéry).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit