Přejít na výpis diskuzí

Šárka Pančochová

OSOBNOST 9.1.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší sportovkyně ,kterou znám je fakt super *4* *14* *3*
  • Ses uplna borka nikdy jsem nikoho lepsiho neznal si muj idol. :)))))
  • Naprosto úžasná sportovkyně hájící Českou republiku. *14* Za to ji obdivuji a děkuji. *2* Taky ty 2glogbusy skvěle. *5*
  • Gratulace ke křišťálovým glóbům *1* *1*
    • Přesně tak.
  • Sarko jsi nejlepsi a ja te moc obdivuju. Moc rad bych se s tebou setkal a zajezdil a jestli ti nekdy nekdo nadava tak mu nedam facky ale peste jsi skvela a pridej si me na facebooku prosim. Mej se a ozvi se mi. Cau :-)
  • Je to frajerka :) a já jí moc obdivuji!! Perfektně reprezentovala naši zemi :)děkujeme :)
  • Prosím Přidáš si mě na facebook přidala sis i filipa engelharta a snim hodím do třídy *1* *1* *1* *1*
    • jaký má facebook?
      *14*
  • Šárka jela dobře škoda ale toho pádu v druhý jízdě vypadalo to hrůzostrašně. A to ještě vztala a zvládla dojet do cíle, to mě by musely odvážet :D. Podle mého jí rozhodčí poškodily v tom že od druhý jízdy očekávaly něco víc a když spadne tak přece už nemá šanci mít 90 bodů. No tak hlavně ať se dá do kupy a zkusí jěště tu U-rampu. Přeju jí všechno štěstíčko a hlavně zdravíčko (jak to fotbalisti říkají :D) A to ZLATO to mělo být *1* *1*
  • Ahoj moc dekuju a drzim ti palce.Jako takovy pad sem snad ete nikdy nevidel a blbci z CT se te ete pote ptaji na takove kraviny.ses husto kruto prisna(diktat jako prase).Drz se at je hlavne vsechno v poradku toho se tu vsichni nejvic boji.
  • Šáry jsi dobrá budu ti držez palce at z té nemocnice výjdeš celá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit