Přejít na výpis diskuzí

Šarlota Frantinová

OSOBNOST 22.8.2013 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokérovaný strašidlo.
    • *16*
  • Sharlota má oproti ostatnym spevackam jasne navrch v tom, ze sa neboji ukazat svoje telo ... a preto ju mame radi a uznavame ju *14*
    • jednoducho sa nehanbi ukazat svoju krasu a to je dolezite *14*
  • Rádoby zpěvačka
  • SHARLOTA JE NEJ A HLAVNĚ JE TALENT TI CO JI POMLOUVAJ TAK TO NEMAJ HLAVĚ VPOŘATKU JE PROSTĚ UŽASNA
    *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *7* *7*
    • Spis ty to nemas v hlave v poradku, neumis ani psat :D
  • kolik má tetování ????? *1* *6* *8* *15* *3*
    • hodně že to ani nepočítá
  • ja chci bejt jako ona každej říka že neumim spívat ale prej že mam hnusnej hlas a ja chci Šarloto abysi přijela do upice
  • Sharlota je nejvíc top *14* *14*
    Má strašně dobrý píšničky, úžasnej hlas..
    Ti co jen hejtují.. *10* Závist? Nebo jak jinak to nazvat.
    Jde si za svým snem, a to je hlavní.
    A to že v písničce zpívá: ,,Vyspala jsem se ze všema, se kterýma jsem zpívala.." tak to hned jakože znamená že se do Blakwoodu pro**kala..?Jako vážně?...Většina, hejtujete ale nic o ní nevíte.
    Kdyby jste ji viděli na živo, tak za ní hned běžíte, selfie apod.
    Proberte se! *14* *14* Je to úžasná holka, luxusní zpěvačka...♥ Můj vzor♥ *14* *14* *14* *1*
    • Pises, ze ti, co ji hejtujou, o ni nic nevedi. Takze ty toho o ni vis hodne? :D Myslim, ze stejne tak, jako vsichni ostatni. A vazne si myslis, ze jde o zavist? To asi tezko, kdo by chtel vypadat jako zmalovana stetka, ktera vsude vystrkuje kozy a spuli drzku. Za kazdou cenu se snazi vycnivat, asi si mysli, ze z ni bude druha Lady Gaga, ale to asi tezko. Jojo, ma obrovsky talent, ale vystupuje jen po ceskejch diskotekach, kam chodej 15tilety deti. :D
    • je to tak ako hovoris, Sharlota je poriadne sexy a velmi velmi talentovana *14*
    • ano pravda je jednoduchý mít na ní pomluvy ale většina z nich prostě jen závidí ;)
  • Sharlota je moc talentovana a hoooodně pěkna
    ta se dostane daleko
    Love <3
    • suhlasim, este o nej budeme pocut *3* velmi talentovana a pekna *14*
      • * je velmi talentovana
  • Sharlota mi už podle vzhledu přišla fajn holka a mám jí ráda,protože její písničky jsou božský.... Sharlota má talent ano sice je hodně sprostá,ale myslím si,že v dnešní době každý!!!! já nikoho nechci odsuzovat, proč někoho špinit,když toho dotyčného člověka ani pomalu neznáte....Prostě šla si za svým snem a to je dobře.. já taky si chodím za svým snem a nikoho neřeším mě jsou lidi celkem jedno ... já prostě když slyším hudbu,tak se mi chce hned tancovat a taky,že do toho jdu....ráda tancuji street dance a nebojím se ho tancovat na ulici a proč? protože sám o sobě vznikl na ulici *4* *4* *4* *3* *3* *3* *1*
  • aj ja si myslim, ze je velmi velmi talentovana a ma na to... a navyse pekna *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit