Přejít na výpis diskuzí

Sergio Basañez

OSOBNOST 2.3.2012 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Sergio Basaňez je najlepší v telenovele Keď budeš moja ako Diego
  • chlap s nejkrásnějším úsměvem na světě. *3* hrozně sympatický, vyzařuje z něho hrozná pohoda a vřelost, sluníčko.
  • natasa.balogova.3
    dnes slavi diego co hral paloma 44 let tak mu preji hodne stesti
  • Dobrý den,
    tento seriál se mi opravdu velmi líbil.proto bych se chtěla zeptat jestli ho nebudete opakovat?V době kdy jste ho vysílali jsem byla vážně nemocná,takže jsem většinu času byla v nemocnici,proto jsem některé díly neviděla a to mě mrzi,protože to byl opravdu moc hezký seriál.mohli by jste mi prosím odpovědět?
    děkuji a nashledanou vaše věrná divačka
  • ten serial je proste nejlepší *14* takovej jsem ještě nigdy neviděla.Chtěla bych bejt elenou olivares abych ho mohla políbit jsem stoho hotová. *14* *14* *14* *4* *1* *3* *14* *4* *6* *5*
  • ten serial je proste nejlepší *14* takovej jsem ještě nigdy neviděla.Chtěla bych bejt palomou abych ho mohla políbit jsem stoho hotová. *14* *14* *14*
  • Je krásnej, nejúžasnější herec..takovej se u nás nenajde...telenovela Hříšná láska mě dostala před deseti lety a ted opět jsem z ní hotová...a z něho taky...:-) *14*
    • Souhlasím...já viděla jeho filmy asi všechny co natočil i tu ve Španělsku a je vážně ůžasnej.....Telenovela CUANDO SEAS MIA je uplně nejlepší...
    • nápodobně :-)
  • smiley15
    Všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • Inak aj ja si myslím, že je homosexuál... pôsobí na mňa tak z tých fotiek, aj zo spôsobu, ako sa objíma s Elenou Olivares :-))
    • Ano.. Sergio je vazne homosexual, ale to nevadi, hele kazdy objima kazdyho podle sebe. Neurazet
    • Ano,Sergio Basanez je skutečně homosexuál,ale co i tak je to fajn herec :-))
    • tebe akoze šibe ludia ktory toto pisu skrývaju svoju vlastnu sexualitu *2*
  • Sergio Basaněh je můj nejoblíbenější herec NEURÁŽET!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit