Přejít na výpis diskuzí

Shakin’ Stevens

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny 63let

    Tak vše nej a ať mu to ještě zpívá.
    Právě v Epic vydává 10cd s jeho největšími hity.Průřez jeho kariérou.Možno objednat.Cena kolem 1500kč.
    http://hmv.com/hmvweb/sim pleSearch.do?simpleSearchString=Sha kin+Stevens
  • Koncert

    Předem se omlouvám jednomu kolegovi fanouškovi, že jsem již nestačil odpovědět na jeho mail a neposlal mu slibené dvd.V předchozích příspěvcích najde ale odkaz ke stažení.A teď důležitá akce. 24.10.2010 je v Londýně v O2 hall koncert k jeho již 30letému výročí.Lístek stojí asi 20liber.Vzhledem k tomu že již bydlím v Londýně.Lístek již mám!!!Samozřejmě to znamená, že zde pak i najdete i několik fotek z koncertu.Těšte se. *3*
  • zaregistrovat

    zaregistrovat a šup best of.Snad mě za to neukamenují. http://www.warcenter.cz/viewtopic.p hp?f=33&t=24945url nebo
    http://rapidshare.com/files/55586 655/stahujes_pupketovo_Shakin__Stev ens.rar
    heslo: pupket
  • koncert

    Koncert 16.května ve Waršavě v kongresové hale od 20hod.Vstupné od 690-2100kč.Bohužel jsem odkaz našel až teď tudíž také nejedu.
    • whitwort

      Re: koncert

      Tak to je smolnička taky nejedu *9*
  • Koncert

    Takže vážení.V květnu bude koncert Sakin Stevense v Polsku v katovicích ve Wroclavi a ve Waršavě.Ještě upřesním datum.
    • whitwort

      Re: Koncert

      Super
  • Kde je mu konec?

    Ahoj lidi, nevite někdo, jestli Shakin
    Stevens ještě zpívá? Velice rád jsem ho
    poslouchal v 80.letech. Docela je škoda,
    že je dost opomíjen v "osmdesátkách" na
    RADIU CITY a i u jiných komerčních hudebních stanic,které hrají víceméně
    oldies muziku.
    • Re: Kde je mu konec?

      Hojky, já zrovna nedávno psal Renému
      Hniličkovi do "osmdesátek" na Radiu City
      aby pustil něco od Shakina a jiných poněkud opomíjených interpretů ale žádná velká odezva se nekonala. Buď Shakina neznají, nebo se jim nelíbí. Jsou to nějací konzervativci, protože tam hrají
      pořád stejné šlágry a od stále stejných
      vybraných interpretů.Jsou tací, kteří měli
      za celou kariéru jeden jediný hit, ale zato se hraje pořád až do omrzení a na
      jiné se holt zapomene, takže nezbývá
      než hledat to svoje na hudebních nosičích
      a na rozhl.stanice moc nespoléhat.
    • Re: Kde je mu konec?

      Ahoj jojo ještě zpívá i koncertuje.Každoročně ho můžeš vidět na Silvestra v polské televizi kde má koncert.Letos vydal i nové cd Now listen.
      • Re: Re: Kde je mu konec?

        Shakine, díky za informace!
  • Koncert

    Ahoj lidi.Jsem fanouškem Shakyho už od roku 1982.Mám pár klipů a i pár cd.Nicméně kdyby měl někdo koncert na videu nebo na dvd který byl v 80letech v Polsku(určitě někteří pamatují)byl bych mu neskutečně vděčný za kopii.
    • Mám CD a DVD orig a je to volné, mám DVD sólo a plno CD tak to mám na prodej.Napište spojení nebo adresu.F.
      • Měl bych zájem o to DVD. Jaká by byla cena? Pokud ještě je k mání,
        kontaktujte mne na mém mailu - jirikrejc@seznam.cz
    • whitwort

      Re: Koncert

      Já bych byla vděčná za jakékoliv CD to co jsem sehnala je jenom výběr těch nejlepších skladeb a ještě tam není všechno takže s tím videem nevím kdo by to mohl mít.
      • Re: Re: Koncert

        Já mám asi tři best of.I dvě samostatné cd.
        • whitwort

          Re: Re: Re: Koncert

          To se máš u nás není nic k sehnání nakonec to budu muset poshánět po tom internetu.
          • Re: Re: Re: Re: Koncert

            Rád bych přidal něco do životopisu.Mám ho celkem obsáhlý.Že bych to dal na tyto stránky,pokud bys uvolnila link...?
            • whitwort

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert

              Dej tam co potřebuješ je to volné pro všechny on to stejně administrátor musí schválit.
              Zadej si editaci najed si na životopis a můžeš psát.
              Jsem ráda že tu bude něco nového.
  • :)

    jé tady se to rozrostlo :) ten koncert musel být úžasnej :) taky bych jela kdyby tady ještě byl ale kdyby byl zase v Ostravě tak bych se táhla přes celou republiku :D ale to nevadí :D
  • Ostrava

    V minulosti, mam pocit ze jeste pred 1989, mel koncert v Ostrave - nevzpomene nekdo kdy to bylo ?
    • Re: Ostrava

      To víš, že si vzpomínám. V březnu 1987 měl v Ostravě dva koncerty. Na obou jsem byla a byly výborný. Ještě jsem mu po koncertě stačila popřát k narozeninám.
  • doplněk

    Tak sice je to už dýl, ale už jsem si zakoupila CD Shakin´ Stevens - The Collection *1* a jako je to tuze veselé CD *1* a tak další co mě zaujaly jsou např. Hot Dog, A little Boogie Woogie, Give Me Your Heart Tonight.. :D a 2 písničky tady maj uplně dlouhej název :D 1) What Do You Want To Make Those Eyes At Me For.. 2) A Rockin´ Good Way (To Mess Around And Fall In Love) :D tož stejně nevim jestli sem někdo zavítá tak to asi píšu do vzduchu.. :D *5* SHIRLEY *5* :))
    • Re: doplněk

      Hurá, Mrtvým Holkám se líbí Shakin'!!! The Collection jsem si koupil včera v Levných Knihách za 69.... A je to úúúúúúúúžasné. Krásnej rockec z osmdesátejch... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit