Přejít na výpis diskuzí

Shandi Sullivan

OSOBNOST 27.2.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Shandi :)
    Já jí v ANTM taky fandila. A když podvedla toho kluka, tak jsem bulela s ní :(
    Udělali z ní úplnou krásku :)
  • hned v prvnim díle jsem si jí všimla :) fandila jsem jí uplně nejvíc ona ej užasná skvělá a nádherná ♥ ale na netu jsem četla že zemřela doufám že to neni pravda protože se objevují jen zmínky o tom a v každom článku je napsáno že se to neví jistě já doufám ale že ne...
  • ...

    Jj,ona je krásná,udělali z ní v topmodelkách něco,ale když jsem ji viděla poprvé,bylo mi jasné,že to dotáhne daleko,ale jak říkám,Yoanna byla nejlepší a tu výhru si zasloužila!:) *3*
  • Shandi

    Shandi je pravý příklad toho, jaký jsou ve světě vynikající vizážisti, kadeřníci apod. Do takový soutěže se pak může přihlásit jakákoli ošklivka a oni z ní pak udělaj krasavici, neříkám, že to Shandi nesluší, ale já osobně dávám přednost přirozené kráse (viz. Yoanna House *3* ), jinak se mi zdála až moc vychrtlá a to vůbec není hezký jo a nejvíc mě dostala s tím týpkem v tom Milánu, jak se s ním vyspala a jak pak řvala do telefonu a jak se omlouvala svýmu přítelovi, docela pozdě....Sorry Shandi, ale jsou tu na modeling lepší!!!
  • Shandi

    Ušatec jeden..kostlivec...prostě bléééé *16*
  • Shandi

    Dívala jsem se na Amerika hledá novou Top modelku a fandila sem ji ze všech nejvíc! Dokázala největší změnu za pár měsíců a při dalším zlepšovánim bude dokonalá! *4* *4*
  • Je skvělá :)

    Ze začátku se mi v tý top modelce teda moc nelíbila.. ale jak tam řikala Tyra, tak se proměnila z ošklivýho káčátka v krásnou labuť x)
  • fuj

    mě se teda nelíbí je nechutně chuda.. jek se může někomu líbit??? *13* *7* *7*
  • Je užžžžžžžžžasna

    Sem jiiiiiiiiiiiiii fandila v top modelce *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit