zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Silvia Navarro

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Silvia Navarro je mexická herečka, která je známá převážně účinkováním v telenovelách. Už od malička věděla, čím chce být, a nejrůznější herecké kurzy v Leonu a v Mexico City nenavštěvovala nadarmo. ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 36

napsat komentář

Luky1987 osobnosti.cz

Silvia Navarro je najlepšia v telenovele Keď budeš moja
12.7. (38 dnů)
vlákno reagovat

Denis František Herák (anonym)

Mam vas rad nic vas jeste obdivuju ste moje herecka silviee navarro .. mam vas rad nikdo neni lepsi nez vy palomo hrisna laska je nejldpsi telenovela na celym svete muzu se na ni divat od rana as do vecera .... palomito
31.1.2017
vlákno reagovat

Denis František Herák (anonym)

Dobrý den silvie no znám vás jako palomitu ale i elenu olivares chci vam jen říct ze vas hodne obdivuju a divam se porad na vae telenovely .... prosim budu rad kdyz my odepisete a proc vlaste nechodite s diegem sanchezem je to moc dobrej kluk ale ja jsem slysel jsem ze stte snim jedno byla. Je to pravda ... takze budu rad jestli ny odepisete . A mimochodem jsem 11letej kluk .. dekuji za pochopeni ... s pozdravem Denis František Herák palomo nashle .. :D
31.1.2017
vlákno reagovat

Katrin Horvatova (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

ahoj Silvia si moje nejoblibenějši herečka na světě *14* *14* *14* *14* sleduju tě od 5 roku *14* *14* *14*
20.1.2017
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

V pohode
12.9.2015 upraveno v 19:12
vlákno reagovat

"Ta" anonymní (anonym)

Není to sestra Alba Rica Navarro??
14.9.2014
vlákno reagovat

didus (anonym)

tak toto je ta najlepsia herecka aku poznam mam ju hrozne moc rada a jej telenovelu ked budes moja by som mohla pozerat stale do okolo je to naozaj ta naj naj herecka na svete :)
29.5.2014
vlákno reagovat

didus (anonym)

Silvia Navarro NAJ herečka na svete mam ju veľmi rada je naozaj super a je to ta najlepšia herečka a aj jej telenovely su super ... si naozaj super herečka
14.5.2014
vlákno reagovat

janula (anonym)

NAJLEPšIA herecka mám velmi rada jej telenovelu ked budes moja... tiez nepoznam lepšiu herecku ako je SILVIA NAVARRO mam ju rada :)
12.5.2014
vlákno reagovat

jayla (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

je nadherna to za prve!!!!mam ji rada a miluju telenovelu Paloma..určitě je to žena s velkou osobnosti! nemam radši žadnou jinou herečku než Silviu Navarres! :))))) *3*
7.5.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.