Přejít na výpis diskuzí

Sofia Vassilieva

OSOBNOST 26.11.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostříhala si je kvůli filmu.
  • Tyjo, příjde mi, že je si je fakt hodně podobná se zpěvačkou Viktorií petrik.... Vika, ale je hezčí
  • nicola14

    NEJLEPŠÍ!!!

    Je nejlepší, hlavně v seriálu médium....
    škoda že si ostříhala ty vlasy.....měla je fakt NÁDHERNÝ, uplně nejhezčí na světě!!! *14* *14* *14* *3*
  • zenonqua

    :(((

    ona si com dala ostrihat vlasy??? sak ich mala take pekne!!! byt na jej mieste tak by som si ich nechala!!!! mala uzasne vlasy!! fakjt :((((
    • vlasy jí zase dorostou to je jenom nejmenší věc
  • Ahoj

    Ahoj lidi!

    Hledám na netu Sofiin životopis a nikde ho nemůžu najít. Na wiki neni...poraď te pls...

    Jinak, četla jem knížku ,,Je to i můj život" a v tý knížce je, že Anna (Abigail Breslin)zemře (vybourá se v autě s Cambllem), takže ten film natočili upe jinak, no :D...ale řekla bych, že ta knížka je záživnější než film...je to prostě lepší ;)
  • hej

    Hele ten poslední film,ve kterém hrála,tam byla fakt nejlepší...zahrála to neuvěřitelně přesvědčivě....
  • Medium

    Sledujete někdo Medium?
  • Vlasy

    Dyť měla kráááásný vlásky :-(
  • Je nej

    Je néj herečka hrála v seriálu medium.ten je taky neeeeeeej. *14* *3* *1*
  • vlasy

    Ty vlasy si musela oholit kvuli jednomufilmu kde hraje....Hraje tam nejakou holku s leukemií
    • Re: vlasy

      Mimochodem, velmi fascinující film..Na toto téma jich nebylo moc natočeno..navíc to není typická americká slaďárna s dobrým koncem, což ten film posunuje asi tak o 5 schůdků vzhůru do filmového nebe...
      • Souhlasím s tebou ;)) A ten film doporučuju..:) Jmenuje se "je to i můj život" a je velice zářivnej..:)) I slza mi něho ukápla..:) lepší film jsem neviděla ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit