Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Rudolf

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuji panu Rudolfovi za krásné knížky. Díky nim mi zůstala láska ke knihám celý život.
  • Pan učitel Stanislav Rudolf , mě učil na ZŠ v Chrašticích, v r. 1955. Byl to výborný učitel , čeština , tělocvik , chodil s námi do přírody , učil nás poznávat rostliny , orientaci svět. stran podle kůry stromů,dělat různé věci ve školní dílně, atd.
    A také , abychom si všeho okolo vážili . Byl jsem s ním na dětském táboře v osadě Doly u Nového Hrádku v Orl. Horách, kde zastával funkci vedoucího .
    Děkuji mu za všechno , v r. 1982 jsem ho chtěl navštívit v Brandýse /Lab. , ale nebyl doma .
    Václav Vítek JUL
  • Stanislava Rudolfa jsem milovala, jeho knihy mně v pubertě hooodně zajímaly a dnes je čte má dcera. Úžasný spisovatel. Lenka
  • Stanislav Rudolf píše nejnudnější knihy světa
    • Co to kecáš třeba například knížka od Stanislava Rudolfa něžně háčkovaný čas je úžasná kniha *16*
    • Co kecáš??? Už jsi nějakou četl??? Mně je 62 let a četla jsem skoro všechny jeho knihy a můžu Ti říct, že jsem se nenudila ani u jedné z nich Jaroslava Feješová
  • Já obdivuji text písně písek je čas. Zpívají to ti praví lidé a moc jim to sluší. Potřebuji ale přesný text písně a akordy. Kde si je mám opatřit?6P
  • ehmehm

    Metráček... neboli nudndá knížka s filmem dohromady. Mě to nebaví!!!!!! *5* *7* *7* *7* *7* *7* *8* *10* *1* *1* *1*
    • ehmehm neboli nejtrapnější člověk s komentářem dohromady !!! nikoho to nebaví !!!! *7* *7* *8* *10* *1* *1* *1*
    • metráček=nejlepší knížka jakou znám *14* *7* *3*
    • Metráček je bezva !!!
    • Re: ehmehm

      Mne se kniha i film libi. *3* *14* *4* *15*
  • Kopretiny...BOUZOV

    Dodrý den vážený pane Rudolfe,

    dovolte , abych Vás srdečně pozdravila.Filmy natočené podle Vašich knih mě velmi oslovovaly, zvlášť ale Kopretiny pro zámeckou paní. Důvod je nejen ten, že je to výborný film, ale také, že jsem na Bouzově, co by dcera lesmistra , v hájence v hradním parku trávila své dětsví a mládí.Dana, mladší dcera pana Finsterleho - kastelána na hradě Bouzově, byla moje spolužačka, dodnes se přátelíme. Jaké bylo moje překvapení, když jsem si nedávno pustila kazetu "Kopretiny..." ( dárek od dětí, vědí, že Bouzov miluji ) a v bonusech jsem zjistila, že inspirací pro hlavní hrdinku Vám byla skutečně jedna z dcer pana kastelána. Ještě se vrátím k filmu. Mě zaujalo , jak jste perfektně vystihl , co dívky v tom věku asi napadá...my jsme s Danou z věže hlásky házely po větru okvětní lístky magnolie, které jsme nasbíraly v hradním parku...ve filmu děvčata házejí bílé kusy látky...
    Pane Rudolfe, pokud chodíte na své stránky a budete se chtít ozvat, budeme rády. Mějte se hezky *Květinka*
  • Nosík-fanynka z dřívějších let..........

    Stanislav Rudolf,nejlepší spisovatel!!!!!!!!,co znám.Všechna jeho díla SUPER!SUPER!SUPER!Znám ho osobně,ale během let jsem na něj ztratila kontakt,který nyní marně scháním. Kniha s názvem "Něžně háčkovaný čas",je mou nejoblíbenější........a jen já a její autor víme proč!
    • Re: Nosík-fanynka z dřívějších let..........

      kontakt na S Rudolfa vám mohu dát, pokud máte ještě zájem. ozvěte se mi na email zuzana.lesakova@seznam.cz
  • Super

    Stanislav Rudolf je suprovej autor. Všechny jeho knihy přečtu za jeden večer, protože se od nich nemůžu odtrhnout. Je fakt božíííí *1* *1* *1* *1*
  • Setkání s Rudolfem je možný v září

    Stanislav Rudolf je velice milý a vtipný pán, kterého (kromě knih) znám jen po mailu a také z našeho webu www.webmagazin.cz, kam občas přispívá. Ale osobně se s ním setkat můžete jednoduše 6. září na veletrhu v Lysé nad Labem. *14* Zde pořádají Pozitivní noviny www.pozitivni-noviny.cz takové sezeníčko s autory a je mezi nimi i Stanislav Rudolf. Sama se tam na něj těším!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit