Přejít na výpis diskuzí

Stanislava Lekešová

OSOBNOST 6.11.2011 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • magdalalca

    😂R.IP upřímnou soustrast rodině jeji

  • Paní Lekešovou mám ráda. Občas se dívám na Sama doma a vždy mě potěší, když ji vidím. Určitě působí mileji a profesionálněji, než některé její mladší kolegyně.
  • Prosím Vás urychleně vyměňte paní Lekešovou, dělá rádiu "dvojce" OSTUDU.
  • Uráží mě rozhlasový projev paní Lekešové, je mi záhadou jak mohla vystudovat vysokou školu, asi měla hodně známých.
  • Paní Lekešovou pošlete do kursu češtiny : její projev dne 16.1.2015 - / mmezi dvěmi světovými válkami, taška s potravinovými doplňkami / Do rozhlasu nepatří - posluchačka z Liberce
  • Paní Lekešová, vzpomínáte si na pátek 26. září, kdy jste měla v ČR2 rozhovor s mladou spisovatelkou Sandrou Vebrovou? (Pořad "Setkání s hosty, kteří mají co říct")To se Vám vůbec nedalo poslouchat. Ale vůbec! Jsem po operaci kolene, tak místo abych seděla v práci, sedím doma a poslouchám rádio. A víte, co mi připadá neskutečně "vtipné"?!
    Před chvílí se v rozhlase na ČR dvojce mluvilo o nadužívání slova "jakoby" (jednou jsem o tom napsala sama příspěvek do deníku Metro), a rada, jak toto nepoužívat? Prý jít rovnou k věci, nejhorší je, když "jakoby" používají tak zvaní intelektuálové. No, mám kolegyni, té říkám z legrace "jakobínka". A pak jsem poslouchala pořad "Setkání s hosty, kteří mají co říct" a úplně mě to "tahalo za uši"! Ta Sandra Vebrová všechno dělá a dělala jen "jakoby"? A to je úspěšná spisovatelka?! To má být dnešní inteligence?! No, docela zvláštní! Ráda bych jí vzkázala, aby si na to ve svých mluvených projevech dávala pozor! Dá se vytvořit "jakoby", věnovala jsem se "jakoby", hrůza!!! Já to nakonec nedoposlouchala! Neměla jsem na to nervy! Chci, abyste to i Vy osobně věděla!!!

    S pozdravem

    PhDr. Jana Květoňová, Uměleckoprůmyslové museum Praha
  • hodně podobná marcele březinové.
  • ..strasne me zarazilo, ze vystudovala pravnickou fakultu..v Sama doma pusobi jak totalni blbka..odejit by mohla..poslouchat ji, je katastrofa
  • aja10 - vůbec nevidím důvod, proč by měla paní Lekešová z televize odejít!! Je to profesionálka každým coulem a když si myslíte, že se na ni nedá koukat, tak vám poradím - nekoukejte na ni. Nebo vás snad někdo nutí, že musíte? *11*
  • MIlá paní Lekešovámohla byste sdělit Vaše příjmení za svobodna?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit